youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
25.01.2020

Nabitý víkend pokračuje pro Sršně v Jaroměři!

Sršni se v pátek představili na domácí palubovce v útrobách Hornets arény, kde hostili Kanonýry z Kladna. Tento zápas dopadl pro Rožnovany nepříznivě 3:7. Sršni dlouho drželi soupeře na dostřel, utkání se začalo lámat až ve druhém a třetím dějství. Nyní však toto utkání musí Sršni hodit za hlavu a soustředit se na nedělní souboj, který se uskuteční v Jaroměři.

Urputná obrana Sršňů proti ofenzívě Kladna

TJ Sokol Jaroměř…
… soupeř Sršňů loni postoupil z Národní ligy ve které suverénně ovládl základní část aby i následně mohl vyhrát celé play-off! O svých kvalitách přesvědčuje i letos v 1. lize, kde si vede na nováčka víc než dobře. V posledním utkání Jaroměř hostila Slovan Havířov, se kterým si doma poradila hladkou výhrou 8:3. Aktuálně se Jaroměř nachází na 8. místě v tabulce s 28 získanými body. Na 6. pozici zajišťující přímý postup do čtvrtfinále, ztrácí Jaroměř pouhé dva body! Jaroměř je dobře známá svým specifickým povrchem a svými fanoušky. Uvidíme jak se s těmito okolnostmi Sršni popasují a zda se podaří přivést z Jaroměře nějaký bod.

Torpedo Havířov ve svém utkání v Rožnově těsně o jedinou branku zvítězilo – obranu Slezanů zde víří Stanislav Barabáš

1. FBK Rožnov pod Radhoštěm…
… Sršni stejně jako jejich nedělní soupeř minulou sezónu taktéž postoupil do 1. ligy, ve které však má úplně jiné starosti. Ačkoli je předkolo play off stále vzhledem k bodům reálné, tak se to bohužel začíná už jevit jako dost nepravděpodobné, ovšem nebudeme předbíhat. Aktuálně Sršňům chybí na předkolo play off 11 bodů a ve hře je ještě bodů 15, tedy posledních 5. kol. Sršni však z těchto 5. kol budou hrát 3 venku a dvě doma. Venku budou hrát kromě Jaroměř také v Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Nyní se však jejich zraky upínají na cestu do královéhradeckého kraje.

Petr Burýšek uniká obraně Bulldogs Brno

Zajímavost: Rožnov se s Jaroměří utká po druhé v historii klubu, poprvé byli úspěšnější Sršni když doma dokázali díky famózní třetí třetině zvítězit 8:7 po prodloužení.

Do sestavy se vrátil v utkání se Slovanem Havířov i Vladislav Kittel

Statistické okénko:
Při pohledu na srovnání obou týmů dle statistik, Jaroměř úplně razantně nad Rožnovem nevyniká. Problémem Sršňů oproti Jaroměři je velký brankový rozdíl v minusových číslech.

Statistické porovnání obou dnešních soupeřů

Vzájemné zápasy:
Rožnov vs. Jaroměř 8:7 pp.

Daniel Slovák se v utkání s Karlovými Vary k míčku dostal spíše sporadicky

Utkání startuje v neděli od 18 hodin!
Textový online 
Video online 

Zdenda Raška stejně jako Pavel Barabáš byli oporami domácích v utkání proti pražskému Startu98

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista