youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
10.12.2019

,,Budeme Vás potřebovat“ … vyzývá před sérií domácích utkání fanoušky kapitán Hegar!

Zdravíme všechny příznivce či soupeře rožnovského klubu. Dnes pokračujeme s „po zápasovými“ rozhovory, které probíhají nepravidelně po vybraných duelech rožnovského „A“ týmu. Je za námi polovina základní části a Sršni v posledních dvou venkovních utkáních získali 4 body. Nyní je však čeká dvojzápas před domácím publikem během tří dnů. K rozhovoru jsme si přizvali hráče, který je stálicí Sršňů již několik let. Umí přitvrdit muziku, je to velký srdcař a letos zastává roli kapitána! Jeho oblíbeným místem pro život je mimo Rožnov také Kelč! Nejde o nikoho jiného než o Patrika Hegara!

Hegy při zakládání útoku Valachů

Ahoj, jak bys ve zkratce zhodnotil poslední utkání Rožnova?

Čau ahoj, poslední utkání se hodnotí těžko, byli jsme blízko většímu bodovému zisku, ale vzhledem k naší situaci je pro nás každý bod zlatý, obzvlášť ze hřiště soupeře.

V Brně při zápase s Bulldogs Patrik kontroloval práci svých spoluhráčů i ze střídačky, konkrétně v tomto případě Petra Burýška, který s ním vedl tento rozhovor

I přes prohru po nájezdech, vezete z dvojzápasu Znojmo/Brno 4 body z možných 6. Když se na to podíváme takovým způsobem, tak panuje spokojenost?

Jak jsem již zmínil, pro nás je každý bod důležitý. Spokojení však rozhodně nemůžeme být, pořád je na naší hře co zlepšovat a věřím že v následujících domácích zápasech potvrdíme zlepšené výkony z posledních zápasů.

Vladislav Treťjak a Patrik s Kneblisem při hokejovém MS

Teď Sršně čekají během tří dnů dva domácí zápasy. S Havířovem a pražskými Kunraticemi. Co od těchto utkání očekáváš?

Od víkendového dvojzápasu očekávám vyrovnaný boj o každý centimetr na hřišti. Naše první střetnutí s oběma soupeři se rozhodly až v poslední třetině, a něco podobného by se mohlo odehrát i teď. My půjdeme do obou zápasu odhodláni vyhrát a potvrdit tak bodový zisk z posledních dvou zápasů.

V nedávném duelu ve Znojmě to vypadalo na Patrikovo zranění, zápas nakonec dohrál

Máme za sebou půlku základní části, kdo z týmů tě nejvíc zatím překvapuje nebo naopak kdo zůstává za očekáváním?

Tabulka 1. ligy zatím vypadá více méně tak, jak jsem před sezonou tipoval, takže mě zatím žádný tým nepřekvapil. Věřím, že se to však do konce sezóny změní a Rožnov půjde nahoru!

Úvodní buly utkání většinou obstarává Patrik Hegar

Rožnov teď čeká z 11 zápasů celkově 8 doma. Myslíš si, že to bude výhoda, nebo nevýhoda? Když přijmeme fakt, že každý zápas bude „honba“ za desátou příčkou…

Domácí prostředí pro nás určitě výhoda je, ale každý zápas je jiný, a pokud všichni hráči nenechají na hřišti 100%, je úplně jedno kde se hraje. My jsme si teď dokázali, že dokážeme zahrát dobrý zápas venku, teď je třeba to předvést i doma.

Patrik Hegar a Pontus Hjelm, zpěvák kapely Dead by April

Ty jsi letos převzal roli kapitána. Pociťuješ nějakou změnu oproti předchozím sezónám, když jsi tuto roli nezastával?

No, moje role kapitána pro letošní sezónu mi byla oznámena asi půl hodiny před prvním zápasem sezóny v Petrovicích, takže jsem nad tím neměl čas ani dopředu nějak přemýšlet. Každopádně změna to je, ale snažím se na to na hřišti nemyslet a soustředit se jen na svůj výkon.

Jako kapitán týmů leccos musí řešit Patrik i s rozhodčími utkání

Máš nějaký svůj předzápasový rituál? Pokud ano, prozradíš nám jaký?

Tak samozřejmě Alpa s Redbullem neboli „sršní křídla“, bez toho by to nešlo (směje se), a při pokřiku u brány stojím vždy na levém horním rohu malého brankoviště. Jinak se samozřejmě snažím pořádně nabudit a soustředit se na 100% výkon na hřišti.

Patrik v Irsku… Bray Seafront, Bray, Co. Wicklow

Chtěl bys závěrem něco vzkázat rožnovským hráčům nebo fanouškům?

Fanouškům bych chtěl poděkovat za podporu v dosavadní sezóně, a pozvat na všechny zbývající domácí zápasy, budeme Vás potřebovat!

Radost po vstřelené brance Patrika Hegara!!!

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista