04.01.2020

Valaši se v novém roce svezli na „řetízkáči“ z Karlových Varů

Karlovy Vary byly za posledního působení Rožnova v 1. lize velmi častým soupeřem Sršňů. Ti s nimi hráli docela vyrovnané zápasy. Po rožnovském návratu do této soutěže v této sezóně jsou ale Karlovy Vary na jiném „levelu“. Rožnované od nich dostali nemilosrdnou lekci už na jejich půdě a ani v Hornets aréně nestíhali jejich tempo. Výsledkem je jednoznačná porážka, kterou je třeba okamžitě hodit za hlavu a soustředit se na další utkání.

04. 01. 2020, 18:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

1
Raška Zdeněk(G), Obšivač Marek(G), Barabáš Stanislav, Žitník Pavel, Slovák Daniel, Hegar Patrik(C), Kostelecký Jakub, Kittel Vladislav, Burýšek Adam, Žniva David, Štůsek Jakub, Barabáš Pavel, Zdražil Jakub, Burýšek Petr, Prašivka Daniel, Smékal Ondřej, Viktořík Josef

13
Sestava FB Hurrican Karlovy Vary:
Bartůšek Tomáš(G), Zavadil Václav(G), Nushart Tomáš, Mutínský Jiří, Nicklas Daniel, Běloch Jan, Pecha Jakub, Čermák David, Smolka Tomáš, Zavadil Jan, Vašíček Ondřej, Chmelíček Filip, Klápa Michal, Koubek Martin, Strachota Michal, Kalaš Daniel, Korbel Matěj

po částech: 1:3, 0:7, 0:3

9.Barabáš(Kittel)

branky (asistence) FB Hurrican Karlovy Vary:
3.Mutínský(Strachota), 14.Zavadil(Nushart), 19.Nicklas(Klápa), 21.Strachota(Kalaš), 26.Koubek(Chmelíček), 26.Mutínský(Klápa), 30.Čermák(Pecha), 30.Mutínský(Strachota), 33.Klápa(Nicklas), 33.Čermák(Pecha), 43.Nushart(Strachota), 46.Nushart(Vašíček), 57.Nushart(Nicklas)

Video sestřih z utkání

Gratulace Zdendovi Raškovi za úspěšně zlikvidované trestné střílení hostů z Karlových Varů

Spokojený trenér Karlových Varů, Petr Pánek, byl nakonec zklamaný z výkonu domácího Rožnova: „Od začátku do konce koncentrovaný výkon. Čekali jsme, že nás soupeř prověří více. Děkuji jemu a divákům za zápas.

Asistent trenéra Sršňů, Stanislav Barabáš, byl ve svém hodnocení mírně obsáhlejší: „Po ne špatné první třetině jsme bohužel prohrávali 1:3. Do druhé třetiny jsme vstoupili ještě nešťastněji a patnáct minut „podávali míčky“ soupeři. Vary byly ve druhé třetině tak dobré, jako my špatní. Třetí třetinu jsme zahráli lépe než tu druhou, ale celkově jsme vůbec nepotvrdili vzestupnou formu. Děkujeme soupeři za cennou lekci, my si opět sedneme na zadek, hezky od obránců až po hroty a snad to pomůže. Já osobně se za svůj výkon stydím. Díky všem a šťastnou cestu Varům.

Jedinou branku Sršňů v tomto utkání vstřelil Pavel Barabáš

Tak pokud byl rožnovský tým po minulém utkání v naději a mírném natěšení na utkání dnešní, tak po jeho skončení je to naprosto opačná situace. Ale i zklamání ke sportu patří, jen je třeba je okamžitě vytěsnit z hlavy. Sršni na to budou mít hned dva týdny, neboť příští víkend jsou soutěže pozastaveny kvůli Poháru Mistrů, který se koná v Ostravě. Hned však v sobotu 18. ledna přijede do Rožnova havířovský Slovan, soused z tabulky, a tady Sršni budou muset zabrat na 120%, protože s tímto týmem se rozhodně poměřovat můžou a body z tohoto utkání více než potřebují!!! Přijďte všichni Valachy povzbudit, tady bude všech fanouškovských hlasivek třeba!!!

Posuďte sami, kdo v tomto souboji fauluje… je v tom Standa Barabáš nevinně?