youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
08.12.2019

Deset statečných elévů na turnaji v Čeladné

Na „po Mikulášský“ turnaj do Čeladné odcestovala jen hrstka statečných elévů, kteří se snažili bojovat o umístění na turnaji, ale vinou oslabené sestavy to stačilo jen na konečné páté místo.

Pokřik před zápasem!

VS. 15:7
FBC AGA24 Český Těšín   1. FBK Rožnov p/R

První zápas na turnaji měl být pro Sršně klíčový. Oba týmy měly dostatek sil a chtěly uspět. Na předchozím turnaji Sršni Českému Těšínu těsně podlehli a tak chtěli soupeři porážku oplatit. Bohužel od soupeře obdrželi stejný počet branek jak na minulém turnaji, ale dokázali mu vsítit o polovinu méně gólů, a tak se museli smířit opět s porážkou.

Je třeba se občerstvit…

VS. 5:19
1. FBK Rožnov p/R   PASKOV SAURIANS

Ve druhém zápase nastoupil Rožnov proti favoritovi celého turnaje, a to hráčům z Paskova. V první půli se Sršni velice statečně drželi a na jednom hřišti dokonce dokázali s Paskovem udržet nerozhodný výsledek. Po přestávce se už projevila soupeřova kvalita a dokázal nasázet více branek.

Gratulace soupeři k odehranému utkání

VS. 27:6
1. FBC Karviná   1. FBK Rožnov p/R

Proti třetímu soupeři na turnaji se Sršňům dlouhodobě nedaří. Hra Karviné je založená na soubojích a střelbě, kdy využijí své fyzicky vyspělé hráče a v těchto parametrech Sršně vždy přehrají. Nebylo tomu jinak ani nyní a Karviná zaslouženě vyhrála.

V kabině i přes prohry byla dobrá a bojovná nálada

VS. 7:17
1. FBK Rožnov p/R   FbC KOVO KM Frýdek-Místek

Poslední zápas už byl pro Rožnov hodně fyzicky náročný a někteří hráči už toho měli opravdu dost. Sršni se snažili, ale Frýdek měl více hráčů do rotace a fyzicky už unavené Sršně přeběhal a přestřílel. Mohl se tak radovat z výhry.

Ufff… tak jsme to zvládli odehrát!

Hlavní trenér mladých Sršňů, Radek Štekl, byl po odehraném turnaji v hodnocení věcný a nezapomněl ani na blížící se vánoční svátky: „Na turnaj do Čeladné odcestovalo 10 statečných hráčů, a to včetně gólmanů. Bohužel viróza nás postihla v nesprávný moment a byli jsme rádi, že jsme vůbec poskládali hráče do pole. Kluci se snažili, ale postupem času bylo vidět, že fyzička už některým značně dochází. Další turnaj je v lednu, tak doufám, že se všichni dají dohromady a odcestujeme už v plné sestavě. Jinak přeji klukům hezké Vánoce.

Pohár a sladkosti za umístění na turnaji za celý tým převzal David Karlík

Sršně z řad elévů reprezentovali:

Brankáři: #2 David Karlík, #1 Jarda Sklenář
Hráči: #81 Šimon Dopater, #96 Rosťa Drozd, #14 Naty Karafiát, #47 Jan Kopeček, #97 Martin Wolf, #50 Maty Divín, #16 Eliška Adámková, #7 Jonáš Šťastný

Deset statečných na turnaji

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista