youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
04.12.2019

První výhra a zároveň první medaile – nejmladší Sršníci konečně vyhlížejí úspěšnější období!

V pořadí již čtvrtý turnaj čekal nejmladší Sršníky. Na těch předchozích třech se bohužel nepodařilo získat ani bod, ovšem to se změnilo na tomto turnaji. Mladí Valaši nejen že zvítězili, ale své premiérové vítězství dokázali hned v následujícím zápase zopakovat a celkově si odvezli z turnaje bronzovou příčku.

Tým mladých Valachů držel celý turnaj za jeden provaz

VS. 6:3
S.K. P.E.M.A. OPAVA   1. FBK Rožnov p/R

Škoda, tak by se jedním slovem dal charakterizovat první zápas na turnaji. Než se totiž stihli hráči rozkoukat, už prohrávali 3:0. Ve druhé půli se sice hra vyrovnala, čemuž odpovídal i dílčí výsledek 3:3 z druhé části zápasu. Bohužel to bylo ze strany Rožnova vše a tak na konci zápasu svítilo na výsledkové tabuli skóre 3:6 pro Opavu.

VS. 16:3
1. FBK Rožnov p/R   FbC Coyotes Jablunkov

Výsledkově rozhodně nejpovedenější zápas v letošním roce i když nutno uznat, že Jablunkov nastupoval do zápasu pouze s pěti hráči do pole. A tato početní převaha byla na hřišti znát. Na navyšování skóre se podíleli všichni hráči týmu, někteří pak zaznamenali dokonce hattrick.

Pokud Sršníci nehráli, tak alespoň hru sledovali, či fandili

VS. 3:4
FBC TIGERS PORUBA   1. FBK Rožnov p/R

Pokud byl zápas proti Jablunkovu označen za výsledkově nejpovedenější, tak zápas s Porubou je nutno označit za nejpovedenější herně a dramaticky. Útok střídal útok, obrany i oba gólmani se činili a skóre narůstalo jen velmi pozvolna. Přesto se Rožnovu během zápasu podařilo vybudovat náskok tří branek. Takže nějaké dvě minuty před koncem zápasu, svítilo na tabuli velmi příznivé skóre 4:1 ve prospěch mladých Valachů. Pak se ale do zápasu vložil, nejlepší hráč Poruby a za frenetického povzbuzování domácích diváků snížil, v podstatě vlastními silami na rozdíl jediné branky. Atmosféra na hřišti i v hledišti by se dala krájet, ale díky nasazení a obětavosti se nám podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce.

VS. 3:17
1. FBK Rožnov p/R   FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

V posledním zápase bylo znát, že nás ty předchozí stály hodně sil. A Ostrava nám dala školu z produktivity, v podstatě to bylo, co střela to gól. Nevadí.

Slavnostní zakončení turnaje s vyhlašováním

Hlavní trenér přípravky, Michal Konvičný, měl stejně jako celý tým radost, že konečně i Sršníci poznali pocit vítězství: „Na čtvrtý pokus se nám v Ostravě podařilo odehrát parádní turnaj, který jsme si všichni užili. Konečné třetí místo tomu budiž důkazem. Náladu nám nemohla zkazit ani poměrně vysoká prohra s favorizovanou Ostravu. Na tu jsme ostatně hned zapomněli. Takže jen dál a houšť a už teď se těšíme na předvánoční turnaj do Horní Suché, který se odehraje v sobotu 21. prosince.

Sestava mladých Rožnovanů, která reprezentovala v Ostravě na turnaji

Na turnaji reprezentovali mladí Sršníci:

Brankář: #1 Štefan Kobera
Hráči: #2 Štěpán Rozsypal, #4 Tomáš Konvičný, #15 Šimon Dopater, #25 Rostislav Drozd, #78 Štěpán Frnka, #85 Matyáš Divín, #98 Eliška Adámková, #99 Jonáš Šťastný

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista