Úvodní stranaInformace o klubuMužské týmyMládežnické týmyArchiv zpráv a výsledkůSponzořiKontakty
 

Historie>>>
Úspěchy>>>
Tréninky>>>
Diskuse>>>

 
 
 
 
   
 


Historie klubu

Díl 4.
Sezóna 2003-2004

--
-Do ligových soutěží sezóny 2003-2004 nastoupil Rožnov se třemi oddíly a s možností trénovat v hale Nadace Zubří, která odpovídala soutěžním parametrům. Pro své účely Rožnov obdržel i slíbené mantinely od SmFbU. A-tým nastoupil - stejně jako jeho rezerva - v 5. lize a to s uzavřenými soupiskami. Přestože bylo "áčko" půl sezóny na špici tabulky, postoupit se mu nepodařilo. Konečné třetí místo tak bylo velkým zklamáním.
--- B-tým odehrál svou první ligovou sezónu důstojně a i přesto, že skončil předposlední a čekal jej tak sestup do nově se tvořící 6. ligy, nikoho to nepřekvapilo. Pro další sezónu by B-tým totiž stejně musel hrát nižší soutěž než "áčko".
--- Juniorský výběr ve své první sezóně ve 4. lize sbíral potřebné zkušenosti. Herně na své zkušenější soupeře nestačil a zůstal tak s pouhými 2 body poslední.
--- Po sezóně si řada dobrovolníků v čele se Zbyňkem Štampoským udělala čas i na malé nadšence a uspořádala v tělocvičně ZŠ Dolní Bečva turnaj pro žáky základních škol z širokého okolí. Nejvíce zástupců mělo paradoxně Valašské Meziříčí (týmy celkově: ZŠ Křižná, ZŠ Vyhlídka, ZŠ Žerotínova, ZŠ Dolní Bečva, ZŠ Horní Bečva, ZŠ Sedmikráska, ZŠ Hutisko - Solanec, ZŠ Hrachovec). Zklamáním byla neúčast více rožnovských škol, ale i tak celá akce proběhla na jedničku. Nejvíce radosti měli žáci ZŠ Žerotínova, kteří se stali prvními oficiálními vítězi turnaje.
--- Druhý turnaj, který Rožnovští florbalisté uspořádali, nesl název Mini turnaj pod Radhoštěm 2004. Zájem na něm startovat byl značný a přestože se na některé týmy nedostalo, ti co jej odehráli neodcházeli zklamáni. Vítězství si odvezl favorizovaný tým Elévů, pod jejichž hlavičkou se skrývalo několik výborných vsetínských hráčů. --- Rožnov se taky řady turnajů úspěšně účastnil. Za zmínku stojí mimo jiné 1. místo na Psychozone cupu 2004 v Brně a 2. místo na Bílovec cupu 2004.