00:00, nástup brankáře, Holaňová Anna - FBC Vikings Kopřivnice
06:59, stav 1:0, Kudrna Matyáš (bez) - ROŽ

06:58, stav 1:1, Mikušek Filip (Dostál Ondřej) - FBC Vikings Kopřivnice
08:47, stav 1:2, Mikušek Filip (Janek Richard) - FBC Vikings Kopřivnice
09:24, stav 1:3, Škývara Ondřej (Kusz David) - FBC Vikings Kopřivnice
10:26, stav 1:4, Škývara Ondřej (Malcho Kryštof) - FBC Vikings Kopřivnice

01:53, stav 1:5, Linart Tomáš (Janek Richard) - FBC Vikings Kopřivnice
06:58, stav 2:5, Rebroš Matěj (Dressler Oto) - ROŽ
08:39, stav 2:6, Mikušek Filip (Linart Tomáš) - FBC Vikings Kopřivnice
09:04, stav 2:7, Janek Benjamín (Dostál Ondřej) - FBC Vikings Kopřivnice

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kubáč Jaromír, Tuček Vladislav; diváků: 0; 57 min.
komentář:
Nová sezóna v sobě přinesla nové kádry dorostenců na obou stranách a souhra tak v úvodu utkání nebyla ideální. Sršni byli opticky pod tlakem, ale dobře svého soupeře v obraně dostupovali a spolehlivě také chytal Dan Rissel. Odměnou jim nakonec byla "Sandokanova" vstřelená branka. Těsné vedení Sršni drželi do poloviny utkání, nicméně druhá polovina druhé části jim hrubě nevyšla a slepenými góly se postupně Vikingové dostali do tříbrankového vedení po druhé části. Ve třetí třetině nejdříve hosté přečkali dvě dobré brankové příležitost domácích než udeřili popáté. Utkání se pak z velké části jen dohrávalo, když domácí dokázali skóre korigovat, nicméně hosté také odpověděli a nakonec o pět branek zvítězili.

2. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R - 1. SC TEMPISH Vítkovice B
25. 09. 2022, 18:30, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
3:7
(0:2, 3:5, 0:0)

sestavy:

1 Rissel Daniel(G), 21 Rebroš Matěj, 23 Thurnheer Fabio, 26 Kozel Matouš, 28 Vašek Dominik, 30 Sewiola Šimon, 37 Dressler Oto(C), 57 Kamas Daniel, 64 Ondrášek Jan, 69 Rozkošný Matěj, 76 Eisman Nikolas, 93 Vrečka Matyas, 99 Kudrna Matyáš
1. SC TEMPISH Vítkovice B:
1 Kirschner Max(G), 29 Kocián Tomáš(G), 9 Bombač Vojtěch, 13 Hudeček Jan, 14 Kolář Jakub, 16 Stuchlík Richard, 19 Vodvárka Andrej(C), 25 Zelina Lukáš, 31 Blažek Jakub, 40 Jurka Adam, 45 Slavík Josef, 51 Podešva Vojtěch, 56 Němec Pavel, 68 Stuchlík Matyáš

3. třetina

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Richtár Radim, Horák Robert; diváků: 0; 60 min.
komentář:
Oproti prvnímu duelu měl tento rozdíl průběh. Sršni se pokusili od úvodních minut zaskočit svého soupeře aktivním napadáním až od rozehrávky v obranném pásmu Vítkovic, ale přímý gólový úspěch z toho nebyl. Naopak Ostravané dokázali využít otevřeného prostoru ve středním pásmu k brejkům a přečíslením domácích, kteří postupně v prvních patnácti minutách hned čtyřikrát inkasovali. Kromě jediné se jednalo o branky poměrně laciné. Odpověď novice v dresu Sršňů, Nikolase Eismana, nakonec po čtvrté brance Vítkovic přišla a vzápětí na něj navázal kapitán Dressler. Když o dvě minuty později snížil na rozdíl jediné branky Fabio, byla naděje, že ztracený duel dokáží Sršni překlopit na svoji stranu. To se nakonec ale nepovedlo a třemi brankami do konce utkání potvrdili Slezané, že byli lepším týmem v zápase a že si body odvážejí po právu.

3. kolo
FbC Coyotes Jablunkov - 1.FBK Sršni Rožnov p/R
08. 10. 2022, 09:10, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
3:2
(1:1, 0:0, 2:1)

sestavy:

1 Rissel Daniel(G), 2 Hanslián Sven(G), 4 Závorka Vojtěch, 13 Blinka Tomáš, 21 Rebroš Matěj, 25 Marinič Richard, 26 Kozel Matouš, 30 Sewiola Šimon, 37 Dressler Oto(C), 57 Kamas Daniel, 64 Ondrášek Jan, 76 Eisman Nikolas, 78 Kopecký Adam
FbC Coyotes Jablunkov:
1 Kroliczek Vojtěch(G), 5 Czudek Filip, 8 Spratek Šimon, 17 Rusz Janis, 22 Kurek Petr, 27 Petrov Sebastian, 44 Rusz Jakub, 68 Fojcik Matouš, 77 Rusz Patrik, 87 Čmiel Matěj

11:17, stav 3:2, Fojcik Matouš (Čmiel Matěj) - FbC Coyotes Jablunkov

vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Černý Radek, Musial David; diváků: 0; 66 min.
komentář:
S velkou vervou vstoupili do utkání Sršni, kterým premiérově v sezóně kryl záda starší žák, Sven Hanslian. Valachů bylo plné hřiště a několikrát nebezpečně kombinovali v útočné pásmu. Střeleckou nemohoucnost protrhli v šesté minutě, když branku vstřelil Šimon Sewiola. Během druhé části pokračovala podobná podívaná, kdy Sršni byli v útoku, soupeř hrozil ojedinělými výpady. Byl však v jednom z nich úspěšný, a tak přes optickou převahu Rožnova se šlo do kabin za vyrovnaného stavu. Druhá půle opět navázala na stejnou podívanou a soupeři se často uchylovali k přestupkům, které dvakrát vedly k vyloučení. Pro Sršně však výhoda přesilové hry nebyla úplně výhodou, neboť staticky hrané přesilovky se míjely účinkem. Přesto si dokázali už za vyrovnaného počtu hráčů na hřišti vypracovat jasné brankové příležitosti, Kroliczek v brance soupeře však byl k nepřekonání. Z vedení v utkání tak nebylo nic. Třetí část Sršni načali s drobnými změnami v sestavě a oživení přineslo hlavně zařazení staršího žáka Kopeckého, který dělal problémy soupeři svými výpady po levé křídle. K brance se však nakonec dopracovali jeho spoluhráči z pětky, Dressler s Blinkou, kdy druhý jmenovaný konečně přidal vedoucí branku. A mohli na ni Rožnované několikrát navázat, ale chvílemi to připomínalo až střeleckou impotenci. Tři minuty před závěrečnou sirénou byl vyloučen právě aktivní Kopecký a nastaly krušné chvíle pro obranu Sršňů. Ti v oslabení neinkasovali, ale těsně po jeho skončení ano. Trenér tak vzal oddechový čas a minutu před koncem poslal nejzkušenější hráče, aby se pokusili ještě vstřelit branku. Průběh celého utkání by si to zasluhoval. Někdy však míň je víc a o tom se přesvědčili i Sršni, kteří nechali proniknout do své obrany znovu agilního Fojcika a ten nakonec rozhodl o překvapivém vítězství soupeře.

TJ Slovan Havířov:
1 Župník Michal(G), 4 Kajzar Martin, 9 Glet Tadeáš, 11 Adamiš Vojtěch, 17 Vávrů Daniel, 22 Štípa Nikolas, 30 Kolodziej David, 55 Čellár Jan, 66 Uher Richard, 83 Král Antonín, 91 Vavřík Jan, 97 Hlaváček Nikolas

11:32, stav 3:5, Rebroš Matěj (bez) - ROŽ

vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Horák Robert, Siřinek Martin; diváků: 0; 65 min.