youtube tvcom mail Město Rožnov
 

sezóna 2022/2023
- výsledky týmů >>>
- články >>>
- pohárová soutěž >>>
- turnaje >>>
- klubová anketa >>>
   
sezóna 2021/2022>>>
sezóna 2020/2021>>>
sezóna 2019/2020>>>
sezóna 2018/2019>>>
sezóna 2017/2018>>>
sezóna 2016/2017>>>
sezóna 2015/2016>>>
sezóna 2014/2015>>>
sezóna 2013/2014>>>
sezóna 2012/2013>>>
sezóna 2011/2012>>>
sezóna 2010/2011>>>
     
Archiv před rokem 2010 >>>
     


 
 
 
 
   

Zápasy Přípravka 2022/2023
Moravskoslezská liga přípravek

#1 23.10 FBC TIGERS PORUBA × 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1:0
#2 23.10 TJ Slovan Havířov - Modří × 1.FBK Sršni Rožnov p/R 8:1
#3 23.10 1.FBK Sršni Rožnov p/R × 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 3:3
#4 23.10 1.FBK Sršni Rožnov p/R × FBC Wafarex Český Těšín 1:10
#5 05.11 1.FBK Sršni Rožnov p/R × FBC Vikings Kopřivnice 3:4
#6 05.11 1. SFK Havířov × 1.FBK Sršni Rožnov p/R 4:5
#7 05.11 FBC Vikings Kopřivnice × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#8 05.11 1.FBK Sršni Rožnov p/R × FBC TIGERS PORUBA 5:1
#9 05.11 FBC TIGERS PORUBA × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#10 05.11 1.FBK Sršni Rožnov p/R × 1. SFK Havířov -:-
#11 20.11 1.FBK Sršni Rožnov p/R × 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 5:4
#12 20.11 FBC Letka Toman Finance Group × 1.FBK Sršni Rožnov p/R 2:5
#13 20.11 FBC TIGERS PORUBA × 1.FBK Sršni Rožnov p/R 0:5
#14 20.11 1.FBK Sršni Rožnov p/R × Torpedo Havířov U8 4:0
#15 04.12 1.FBK Sršni Rožnov p/R × 1. SC BOHUMÍN 98 -:-
#16 04.12 Z.F.K. Petrovice × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#17 04.12 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#18 04.12 1.FBK Sršni Rožnov p/R × Torpedo Havířov U9 -:-
#19 22.01 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#20 22.01 1.FBK Sršni Rožnov p/R × FBC ORCA KRNOV -:-
#21 22.01 1.FBK Sršni Rožnov p/R × 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata -:-
#22 22.01 1. SFK Havířov × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#23 19.02 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#24 19.02 1.MVIL Ostrava × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#25 19.02 1.FBK Sršni Rožnov p/R × FBC ORCA KRNOV -:-
#26 19.02 1.FBK Sršni Rožnov p/R × FBC Wafarex Český Těšín -:-
#27 12.03 1.FBK Sršni Rožnov p/R × Torpedo Havířov U9 -:-
#28 12.03 Torpedo Havířov U8 × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#29 12.03 FBC Wafarex Český Těšín × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#30 12.03 1.FBK Sršni Rožnov p/R × Z.F.K. Petrovice -:-
#31 01.04 1.FBK Sršni Rožnov p/R × FbK Horní Suchá -:-
#32 01.04 1.FBK Sršni Rožnov p/R × FBC ORCA KRNOV -:-
#33 01.04 1.MVIL Ostrava × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-
#34 01.04 FBC Wafarex Český Těšín × 1.FBK Sršni Rožnov p/R -:-


5. kolo
FBC TIGERS PORUBA - 1.FBK Sršni Rožnov p/R
23. 10. 2022, 09:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
1:0
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
1 Farkavec Lukáš(G), 2 Kaleta Marek Libor, 4 Pastorek Vít, 75 Bezek Lukáš, 82 Děcký Martin, 86 Mikulanka Michal, 88 Hanslián Samuel, 91 Kouba Daniel, 94 Rýpar Václav Radegast, 98 Krupa Filip
FBC TIGERS PORUBA:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Zbyněk Macura, ; diváků: 0; 26 min.
komentář:
Prvním soupeřem byl Tygříci z Poruby, ti tlačili téměř celý zápas, ale urputná obrana, neuvěřitelně chytající Luky a dobře postavená brána znamenala konečný fotbalový výsledek 1:0 pro soupeře. Rožnov se do šancí dostával sporadicky, ale trocha štěstíčka mohla přinést první překvapení turnaje.


5. kolo
TJ Slovan Havířov - Modří - 1.FBK Sršni Rožnov p/R
23. 10. 2022, 10:30, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
8:1
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
1 Farkavec Lukáš(G), 2 Kaleta Marek Libor, 4 Pastorek Vít, 75 Bezek Lukáš, 82 Děcký Martin, 86 Mikulanka Michal, 88 Hanslián Samuel, 91 Kouba Daniel, 94 Rýpar Václav Radegast, 98 Krupa Filip
TJ Slovan Havířov - Modří:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Zbyněk Macura, ; diváků: 0; 30 min.
komentář:
Ve druhém zápase se sršni utkali s velezkušeným Havířovem, ten si nebral žádné servítky s ještě nezkušeným soupeřem a jednoznačně zvítězil, o čestný zásah se postaral Sam.


5. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R - 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
23. 10. 2022, 12:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
3:3
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
1 Farkavec Lukáš(G), 2 Kaleta Marek Libor, 4 Pastorek Vít, 75 Bezek Lukáš, 82 Děcký Martin, 86 Mikulanka Michal, 88 Hanslián Samuel, 91 Kouba Daniel, 94 Rýpar Václav Radegast, 98 Krupa Filip
1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jan Ondrášek, ; diváků: 0; 31 min.
komentář:
Třetí utkání proti Vítkovicím mělo jasného papírového favorita, ale trenér Plesník vytáhl ze zálohy zbraň jménem buben, který na tribuně vyburcoval malé Valášky k urputnému výkonu. Poločasové vedení o tři branky pro Rožnov nečekal nikdo. Dva zásahy zaznamenal Sam, jednu trefu přidal Luky. Vítkovice ale po poločase zkonsolidovaly síly a zápas postupně dotáhly na remízu. Jejich další vyložené šance ztroskotaly na čaroději v bráně jménem Luky a mnohokrát zazvonila i branková konstrukce. Šťastná remíza a první dílčí úspěch pro přípravku.


5. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Wafarex Český Těšín
23. 10. 2022, 13:30, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
1:10
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
1 Farkavec Lukáš(G), 2 Kaleta Marek Libor, 4 Pastorek Vít, 75 Bezek Lukáš, 82 Děcký Martin, 86 Mikulanka Michal, 88 Hanslián Samuel, 91 Kouba Daniel, 94 Rýpar Václav Radegast, 98 Krupa Filip
FBC Wafarex Český Těšín:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jiří Škrobák, ; diváků: 0; 30 min.
komentář:
Posledním soupeřem byl Český Těšín, ten se do utkání opřel hned ze startu a po minutě vedl třemi brankami. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat a skóre se zastavilo až na nepopulární desítce. Kosmetickou úpravu skóre provedl Markus.


7. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice
05. 11. 2022, 08:00, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
3:4
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
2 Farkavec Lukáš(G), 3 Boháčiková Barbora, 11 Krupa Filip, 51 Mikulanka Michal, 75 Pastorek Vít, 86 Kaleta Marek Libor, 88 Hanslián Samuel, 95 Děcký Martin, 98 Solánský Ondřej
FBC Vikings Kopřivnice:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Robert Horák, ; diváků: 0; 30 min.
komentář:
... be soon by Plyša...


7. kolo
1. SFK Havířov - 1.FBK Sršni Rožnov p/R
05. 11. 2022, 09:00, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
4:5
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
2 Farkavec Lukáš(G), 3 Boháčiková Barbora, 11 Krupa Filip, 51 Mikulanka Michal, 75 Pastorek Vít, 86 Kaleta Marek Libor, 88 Hanslián Samuel, 95 Děcký Martin, 98 Solánský Ondřej
1. SFK Havířov:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Robert Horák, ; diváků: 0; 35 min.
komentář:
... be soon by Plyša...


7. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R - FBC TIGERS PORUBA
05. 11. 2022, 10:30, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
5:1
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
2 Farkavec Lukáš(G), 3 Boháčiková Barbora, 11 Krupa Filip, 51 Mikulanka Michal, 75 Pastorek Vít, 86 Kaleta Marek Libor, 88 Hanslián Samuel, 95 Děcký Martin, 98 Solánský Ondřej
FBC TIGERS PORUBA:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jan David, ; diváků: 0; 28 min.
komentář:
... be soon by Plyša...


12. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R - 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
20. 11. 2022, 10:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
5:4
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
1 Farkavec Lukáš(G), 36 Turoň Jakub, 51 Krupa Filip, 56 Sochacki Benjamin, 83 Rýpar Václav Radegast, 87 Kaleta Marek Libor, 88 Hanslián Samuel
1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jana Kolářová, ; diváků: 0; 25 min.
komentář:
... be soon by Plyša...


12. kolo
FBC Letka Toman Finance Group - 1.FBK Sršni Rožnov p/R
20. 11. 2022, 11:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
2:5
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
1 Farkavec Lukáš(G), 36 Turoň Jakub, 51 Krupa Filip, 56 Sochacki Benjamin, 83 Rýpar Václav Radegast, 87 Kaleta Marek Libor, 88 Hanslián Samuel
FBC Letka Toman Finance Group:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Richard Žurek, ; diváků: 0; 23 min.
komentář:
... be soon by Plyša...


12. kolo
FBC TIGERS PORUBA - 1.FBK Sršni Rožnov p/R
20. 11. 2022, 12:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
0:5
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
1 Farkavec Lukáš(G), 36 Turoň Jakub, 51 Krupa Filip, 56 Sochacki Benjamin, 83 Rýpar Václav Radegast, 87 Kaleta Marek Libor, 88 Hanslián Samuel
FBC TIGERS PORUBA:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Richard Žurek, ; diváků: 0; 21 min.
komentář:
... be soon by Plyša...


12. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R - Torpedo Havířov U8
20. 11. 2022, 13:00, SH SOŠ Dopravní Ostrava
4:0
(0:0, 0:0, 0:0)

sestavy:

1.FBK Sršni Rožnov p/R:
1 Farkavec Lukáš(G), 36 Turoň Jakub, 51 Krupa Filip, 56 Sochacki Benjamin, 83 Rýpar Václav Radegast, 87 Kaleta Marek Libor, 88 Hanslián Samuel
Torpedo Havířov U8:



1. třetina
00:00, nástup brankáře, Farkavec Lukáš - ROŽ

2. třetina

3. třetina



vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Tomáš Sládeček, ; diváků: 0; 19 min.
komentář:
... be soon by Plyša...