Zobraz: číslo kola | hala | soupeř | výsledek | začátek utkání | jen domácí utkání

Zobrazit pouze tato družstva:


DatumMuži AMuži BMuži CMuži DJuniořiDorostenciStarší žáciMladší žáciElévovéPřípravkaŽeny
So 11. 08. 2018
Ne 12. 08. 2018
So 18. 08. 2018
Ne 19. 08. 2018
So 25. 08. 2018
Ne 26. 08. 2018
So 01. 09. 2018
Ne 02. 09. 2018
So 08. 09. 2018
FBC Vikings Kopřivnice
Ne 09. 09. 2018
So 15. 09. 2018
FbK TJ Svitavy
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

FK Gůfuň Nový Jičín
Ne 16. 09. 2018
FBC PIRATES OSTRAVA B

FBK RAFANI OSTRAVA
FBC Spartak Bílovec

1. SC TEMPISH Vítkovice B
So 22. 09. 2018
SK Domaslavice

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Ne 23. 09. 2018
FbK Horní Suchá
Z.F.K. AQM Petrovice

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
PASKOV SAURIANS

TJ Slovan Havířov

FbK Horní Suchá

1. FBC Karviná
So 29. 09. 2018
S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBS Olomouc B

FBC Mohelnice
FBC Vikings Kopřivnice

PASKOV SAURIANS

FBC DDM Srdcovka Český Těšín

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Ne 30. 09. 2018
FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B

FBC PORUBA SHARKS
S.K. P.E.M.A. OPAVA

FBC Ossiko Třinec
So 06. 10. 2018
TROOPERS Orel Telnice
Ne 07. 10. 2018
FBK Štajgřy Ostrava

RH PIVING Ostrava
FBC Ossiko Třinec

PASKOV SAURIANS
S.K. P.E.M.A. OPAVA

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
So 13. 10. 2018
FBK Spartak Hluk
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FBC TIGERS PORUBA
Ne 14. 10. 2018
1. SFK Havířov modří

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FbK Horní Suchá

FBC DDM Srdcovka Český Těšín
So 20. 10. 2018
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
PASKOV SAURIANS

Bazinga Ostrava
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát

FBC Cobra Hať
FbC Coyotes Jablunkov

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

1. FBC Karviná

1. SC Bohumín´ 98
FbC Asper Šumperk

Florbal Exelsior Havířov
Ne 21. 10. 2018
FBC Piranha Přerov B

FBC VÁLEC Český Těšín
So 27. 10. 2018
FBC Letka Toman Finance Group
Ne 28. 10. 2018
1. FBK Eagles Orlová

1. SC TEMPISH Vítkovice B
Florbal Exelsior Havířov B

Z.F.K. AQM Petrovice
1. FBC Karviná

FbC Coyotes Jablunkov

FbK Horní Suchá

SK Domaslavice
So 03. 11. 2018
FbC Aligators Klobouky
SK Domaslavice

FBC Spartak Bílovec
ČSKA Ostrava

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B
Ne 04. 11. 2018
PASKOV SAURIANS

1. SC TEMPISH Vítkovice B
FbC Coyotes Jablunkov

FbK Horní Suchá

Ossiko Třinec

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
PASKOV SAURIANS

SK K2 Prostějov
So 10. 11. 2018
Ne 11. 11. 2018
Snipers Třebíč
1. FBC Karviná

FbC Coyotes Jablunkov
1. SFK Havířov bílí

PASKOV SAURIANS

FBC "BARBARIENS" H. Životice

Z.F.K. Petrovice
So 17. 11. 2018
Fbc Šternberk

FBC Ossiko Třinec
FBC Vikings Kopřivnice

SKP Nový Jičín - FBK Frenštát
Ne 18. 11. 2018
Hippos Žďár n/S.
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

FBC Vikings Kopřivnice B

FK Gůfuň Nový Jičín
Florbal Exelsior Havířov

1. SFK Havířov modří

FBC Vikings Kopřivnice

FbC Coyotes Jablunkov
So 24. 11. 2018
FbK TJ Svitavy
TJ Slovan Havířov

1. SC Bohumín´ 98
PASKOV SAURIANS

1. FBC Karviná

FbK Horní Suchá

TJ Slovan Havířov
Ne 25. 11. 2018
S.K. P.E.M.A. OPAVA

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
So 01. 12. 2018
Ne 02. 12. 2018
So 08. 12. 2018
Ne 09. 12. 2018
So 15. 12. 2018
FbK Horní Suchá
TJ Slovan Havířov C

FBC PRIMAškola Spartak Bílovec B
Florbal Exelsior Havířov

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

Z.F.K. AQM Petrovice

TJ Slovan Havířov
Ne 16. 12. 2018
FBK Štajgřy Ostrava

RH PIVING Ostrava
FBC ORCA KRNOV

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
FBC Přerov

FBS Olomouc B
So 22. 12. 2018
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Z.F.K. Petrovice

1. SFK Havířov modří

FBC ORCA KRNOV

Florbal Exelsior Havířov
Ne 23. 12. 2018
So 29. 12. 2018
Ne 30. 12. 2018
So 05. 01. 2019
TROOPERS Orel Telnice
FBC Mohelnice

FBC Spartak Bílovec
Ne 06. 01. 2019
So 12. 01. 2019
FBK Spartak Hluk
PASKOV SAURIANS

Bazinga Ostrava
Ne 13. 01. 2019
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

FBC Ossiko Třinec

1. SFK Havířov bílí

PASKOV SAURIANS
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

PASKOV SAURIANS

Florbal Exelsior Havířov

1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
So 19. 01. 2019
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. MVIL Ostrava C

ČSKA Ostrava
Ne 20. 01. 2019
1. SC TEMPISH Vítkovice B

FBC Ossiko Třinec
PASKOV SAURIANS

1. FBC Karviná

TJ Slovan Havířov

FbK Horní Suchá
So 26. 01. 2019
FBC Letka Toman Finance Group
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK

FBC Letka Netopýři B
FBC Vikings Kopřivnice B

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Ne 27. 01. 2019
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

1. SC TEMPISH Vítkovice B
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

Z.F.K. AQM Petrovice
So 02. 02. 2019
FbC Aligators Klobouky
PASKOV SAURIANS

TJ Slovan Havířov

FbK Horní Suchá

FBC DDM Srdcovka Český Těšín
FBC ORCA KRNOV

1. SFK Havířov modří

PASKOV SAURIANS

FbK Horní Suchá
FbC Asper Šumperk

PASKOV SAURIANS
Ne 03. 02. 2019
Z.F.K. Petrovice D

FBC Cobra Hať
So 09. 02. 2019
Snipers Třebíč
FBC TIGERS PORUBA

1. SC Bohumín´ 98
Ne 10. 02. 2019
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

FbK Horní Suchá
Florbal Exelsior Havířov

1. SC Bohumín´ 98

FbK Horní Suchá

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
So 16. 02. 2019
Hippos Žďár n/S.
Fbc Šternberk

FBS Olomouc B
TJ Slovan Havířov

Z.F.K. AQM Petrovice
1. SC TEMPISH Vítkovice B

FBC Přerov
Ne 17. 02. 2019
FBK Štajgřy Ostrava

RH PIVING Ostrava
FBC "BARBARIENS" H. Životice

1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata

1. SFK Havířov modří

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
So 23. 02. 2019
FBC Vikings Kopřivnice
FBK RAFANI OSTRAVA

FBC PIRATES OSTRAVA B
Z.F.K. AQM Petrovice

1. FBK Eagles Orlová
FbC Coyotes Jablunkov

SK Domaslavice
Ne 24. 02. 2019
1. SC Bohumín´ 98

PASKOV SAURIANS

1. FBC Karviná

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
So 02. 03. 2019
S.K. P.E.M.A. OPAVA

PASKOV SAURIANS
1. FBC Karviná

FBC Vikings Kopřivnice

Z.F.K. AQM Petrovice

1. SFK Havířov bílí
1. SFK Havířov bílí

1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata

FBC ORCA KRNOV

Ne 03. 03. 2019
Z.F.K. Petrovice D

SKP Nový Jičín - FBK Frenštát
Florbal Exelsior Havířov

S.K. P.E.M.A. OPAVA
So 09. 03. 2019
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

S.K. P.E.M.A. OPAVA
Ne 10. 03. 2019
FBC VÁLEC Český Těšín

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
Bazinga Ostrava

PASKOV SAURIANS
1. SC Bohumín´ 98

FbK Horní Suchá
So 16. 03. 2019
FBC ORCA KRNOV

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
FBC Vikings Kopřivnice

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
Ne 17. 03. 2019
1. MVIL Ostrava C

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B
1. SFK Havířov bílí

FBC DDM Srdcovka Český Těšín

Florbal Exelsior Havířov

FbC Coyotes Jablunkov
So 23. 03. 2019
Z.F.K. AQM Petrovice

Ossiko Třinec

FBC DDM AGA24 Český Těšín

1. SC Bohumín´ 98
Ne 24. 03. 2019
PASKOV SAURIANS

1. SC Bohumín´ 98
Florbal Exelsior Havířov B

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
So 30. 03. 2019
FBC Vikings Kopřivnice B

FK Gůfuň Nový Jičín
TJ Slovan Havířov

SK Domaslavice

FBC Ossiko Třinec

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Z.F.K. Petrovice

1. FBC Karviná

FBC Spartak Bílovec

SK K2 Prostějov

SKP Nový Jičín - FBK Frenštát
Ne 31. 03. 2019
FBC Ossiko Třinec

FBC Piranha Přerov B
So 06. 04. 2019
Ne 07. 04. 2019
TJ Slovan Havířov C

FBC PORUBA SHARKS
FBC TIGERS PORUBA

Z.F.K. AQM Petrovice
Z.F.K. AQM Petrovice

PASKOV SAURIANS

Florbal Exelsior Havířov

1. FBC Karviná
So 13. 04. 2019
FBC TIGERS PORUBA

FBC Ossiko Třinec
1. SFK Havířov bílí

FbK Horní Suchá

FBC Letka

Z.F.K. Petrovice
Ne 14. 04. 2019
So 20. 04. 2019
Ne 21. 04. 2019
So 27. 04. 2019
SK Domaslavice

FBC Letka Netopýři B
TJ Slovan Havířov

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
TJ Slovan Havířov

1. FBC Karviná
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

1. SFK Havířov

PASKOV SAURIANS

FBC Vikings Kopřivnice
FBC Spartak Bílovec

FBS Olomouc B
Ne 28. 04. 2019
So 04. 05. 2019
Ne 05. 05. 2019
FBC Ossiko Třinec

FBC Vikings Kopřivnice

1. FBC Karviná

FBC DDM Srdcovka Český Těšín
FbK Horní Suchá

1. FBC Karviná

FBC "BARBARIENS" H. Životice

1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci