04:06, stav 2:5, Hegar Adam (Blinka Tomáš) - ROŽ
05:05, stav 2:6, Mamula Jakub (Cigna Karel) - FM
06:54, stav 2:7, Vyviál Jakub (Vicher Martin) - FM
09:35, stav 2:8, Gistinger Jakub (bez) - FM
11:20, vyloučení, Morávek Matěj - 2 min (901) - ROŽ

00:15, vyloučení, Gistinger Jakub - 2 min (901) - FM
02:34, stav 2:9, Muroň Jan (Válek Daniel) - FM
03:07, stav 2:10, Včelná Anna (Šimík Ondřej) - FM
05:00, stav 2:11, Šimík Ondřej (bez) - FM
05:59, stav 2:12, Hriško Martin (Šimík Ondřej) - FM
07:05, stav 2:13, Včelná Anna (Gistinger Jakub) - FM

vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Marszalek Vojtěch, Siřinek Martin; diváků: 0; 60 min.
komentář:
Hostujícímu Frýdku dokázali mladí Sršni vzdorovat pouze první třetinu, kterou soupeř vyhrál 1:2. O první branku v novém ročníku se postaralo duo mladších žáků Rozkošný s Blinkou. Zbytek zápasu Frýdek dominoval a zcela jej ovládl. Fyzicky i technicky přehrával Sršně a postupně navýšil skóre až na hrozivých 2:13.

2. kolo
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - 1. FBK Rožnov p/R
22. 09. 2019, 14:25, MSH Havířov
4:4
(2:2, 2:0, 0:2)

sestavy:

1 Rissel Daniel(G), 11 Hegar Adam, 13 Blinka Tomáš, 21 Rebroš Matěj, 30 Sewiola Šimon, 57 Kamas Daniel, 65 Baránek Dominik, 68 Procinger David, 69 Rozkošný Matěj, 81 Morávek Matěj, 98 Hanák Michal, 99 Poruba Kryštof
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop:
1 Tobola Vojtěch(G), 33 Plhal Marek(G), 9 Mlčák Dominik, 14 Szarowski Adam, 20 Mičulka Karel, 28 Pek Tomáš, 30 Němec Marek, 39 Szarowski Matěj, 44 Staněk Filip, 55 Lestyan Vít, 77 Pokuta Richard, 98 Bernatík Filip

10:25, timeout - ROŽ

vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sasín Roman, Marszalek Vojtěch; diváků: 0; 50 min.
komentář:
Nikdo nečekal to, co nabídl úvod utkání s Orlovou. Již po dvaceti šesti vteřinách svítilo na tabuli skóre 2:0 pro Rožnovany, v obou případech se prosadil Rebroš. Za minutu ovšem dokázal snížit velmi dobře hrající Lestyan a do konce třetiny vyrovnal Němec. Začínalo se od nuly, soupeř vyměnil brankáře a hra se zklidnila. Závěr druhé části patřil jasně Orlové, stačila minuta hry a odskočila na rozdíl dvou branek. V tento moment nastaly změny v rozestavení a na postech několika mála hráčů. Rožnov začal hrát aktivněji a postupně získával dominanci. Soupeř mohl odpovědět z protiútoků, které ale končily buď na dobře postavených obráncích, anebo na dobře chytajícím Risselovi. Dvě minuty před koncem rozvlnil síť soupeřovy branky opět Rebroš, který uzavřel hattrick a rázem to bylo pouze o branku. Následoval timeout, na hřiště šli nejzkušenější hráči s jasným úkolem, maximálním napadáním. Trvalo to pouze deset vteřin a Poruba premiérovou brankou ve starších žácích srovnal. Rožnovští se najednou nechtěli spokojit ani s bodem a po zbytek zápasu zavřeli soupeře na jeho polovině. Několik dobrých šancí ale Sršni neproměnili a zápas skončil remízou.

4. kolo
1. FBK Rožnov p/R - SK Domaslavice
06. 10. 2019, 14:10, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
1:3
(0:0, 1:2, 0:1)

sestavy:

1 Rissel Daniel(G), 10 Šimša David, 13 Blinka Tomáš, 21 Rebroš Matěj, 27 Chmelařová Beata, 30 Sewiola Šimon, 33 Radil Bedřich, 37 Dressler Otto, 41 Rumplík Jan, 44 Matějka Robin, 57 Kamas Daniel, 65 Halamíček Jakub, 66 Baránek Dominik, 68 Procinger David, 78 Růčka Tomáš, 81 Morávek Matěj, 98 Hanák Michal, 99 Poruba Kryštof
SK Domaslavice:
1 Červenka Filip(G), 9 Zuczek Tadeáš, 10 Křibík Michal, 11 Jakubek Viktor, 16 Uher Tomáš, 32 Hrobař Lukáš, 48 Mec Richard, 49 Hamrozi Martin, 53 Kuřil Jan, 63 Křižák David, 73 Grác Filip

09:04, timeout - ROŽ

vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Martinek Dennis, Pěgřimek Jan; diváků: 56; 61 min.