11. 11. 2018, 09:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

1 Karafiát Naty(G), 99 Drozd Rostislav, 20 Karlík David, 80 Kobera Štefan, 97 Wolf Martin, 84 Šťastný Jonáš, 3 Perzynski Šimon, 75 Baránek Patrik, 51 Sklenář Jaroslav, 96 Malík Teodor, 55 Surý Štěpán, 24 Bílský Michal, 78 Frnka Štěpán, 81 Dopater Šimon

1. třetina
00:00, nástup brankáře, Karafiát Naty - ROŽ

2. třetina

3. třetina

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Štefánek Václev, ; diváků: 0; - min.
komentář:
V úplně prvním soutěžním zápase se Rožnov utkal s Havířovem. Kluci byli ze zápasu trochu překvapení, ale zároveň natěšení. Ze začátku bylo utkání vyrovnané, pak ale začal mít Havířov navrch a celé utkání ovládl jak herně, tak střelecky. Za Rožnov se v soutěžním utkání premiérově trefili Kobera a Karlík.

7. kolo
PASKOV SAURIANS - 1. FBK Rožnov p/R
11. 11. 2018, 10:10, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

3. třetina

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Štefánek Václav, ; diváků: 0; 30 min.
komentář:
Druhý zápas odehráli Sršni s Paskovem. Kluci už nebyli ze zápasu tolik zaskočeni a jedna naše lajna se Paskovu herně i dorovnala. Po první půli bylo skóre 0:6, v druhé se kluci zlepšili - skončila 1:3. Další brankou do statistik se za Sršně zapsal Rosťa Drozd.

7. kolo
1. FBK Rožnov p/R - FBC "BARBARIENS" H. Životice
11. 11. 2018, 11:45, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

3. třetina

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pavelka Karel, ; diváků: 0; 27 min.