01:02, stav 2:1, Kysučan David (Štekl Radek) - ROŽ
01:39, stav 2:2, Zapletal Robert (Duksa Ivoš) - ČSKA Ostrava
04:13, vyloučení, Janeček Radim - 2 min (901) - ČSKA Ostrava
11:20, neproměněné trestné střílení, Duksa Ivoš - ČSKA Ostrava
11:20, vyloučení, Žniva David - 2 min (901) - ROŽ

03:52, stav 2:3, Truchlý Radim (Klečka Martin) - ČSKA Ostrava
04:16, stav 3:3, Kysučan David (Kurka Daniel) - ROŽ
05:42, stav 3:4, Klečka Martin (Duksa Ivoš) - ČSKA Ostrava
07:45, stav 4:4, Plesník Dalibor (bez) - ROŽ
10:17, stav 5:4, Červený Petr (Dvořák Oliver) - ROŽ
10:38, stav 6:4, Dvořák Oliver (Blizňák Jan) - ROŽ

vyloučení: 2:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Vráblík Matěj, Prosický Dominik; diváků: 15; 69 min.
komentář:
Krkolomně poskládaná sestava 2-3 dny před utkáním vstoupila do utkání dobře, posila a hrající nově zvolený prezident Plesník neponechal nikoho na pochybách, že pro "C" tým bude z "B" týmu posilou pro dané utkání. Asistoval mu manažer, trenér a vedoucí v jedné osobě, Mira "migrys" Kasl. V bráně se oháněl navrátil Holčík. Nepodařilo se mu však zabránit vyrovnávací brance v přesilové hře. Vyrovnaně skončila první třetina, nakonec i ta druhá, přestože Ostravané měli možnost trestného střílení, Holčík však podržel. Nejzajímavější nakonec byla třetí část. Hosté šli dvakrát do vedení, ale nebylo jim to nic platné. Na závěrečný rožnovský zvrat a nápor nakonec odpověď nenašli. Dvě minuty před koncem strhl vedení na rožnovskou stranu Kurka a vše ještě v téže minutě pečetil Dvořák, který se ještě předchozí den opaloval na Jadranu. Přivezl si tak výtečnou formu, neboť na vítěznou branku Kurky asistoval. Rožnov tak vykročil do nové sezóny důležitým tříbodovým vítězstvím.

2. kolo
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. FBK Rožnov p/R C
17. 09. 2017, 12:50, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
2:4
(1:0, 0:1, 1:3)

sestavy:

63 Holčík Petr(G), 6 Žniva David, 8 Žitník Pavel, 13 Kysučan David, 15 Kasl Miroslav, 48 Kurka Daniel, 75 Štekl Radek, 76 Mikuda Patrik(C), 83 Blizňák Jan, 85 Červený Petr, 87 Dvořák Oliver, 96 Buchal Vladislav
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.:
36 Vávrová Šárka(G), 52 Eliáš Jan(G), 4 Pavelka Robin, 7 Zejda Zbyněk, 13 Gráf Vojtěch, 15 Karban Michal, 17 Štěpán Marek, 18 Bartík Lukáš, 19 Karban Filip, 20 Vašenda Martin, 41 Kotrs Daniel, 42 Pícha Dušan, 71 Koutný Petr, 89 Skýpala Jakub, 97 Rusev Oliver(C)

1. třetina
00:00, nástup brankáře, Eliáš Jan - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
00:00, změna brankáře, Vávrová Šárka - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
00:29, stav 1:0, Štěpán Marek (Karban Filip) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

2. třetina
04:00, vyloučení, Karban Michal - 2 min (901) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
08:34, stav 1:1, Štěpán Marek - vlastní - ROŽ

3. třetina
04:10, stav 1:2, Dvořák Oliver (Žniva David) - ROŽ
08:04, stav 1:3, Žniva David (bez) - ROŽ
10:28, timeout - ROŽ
11:31, stav 2:3, Bartík Lukáš (Skýpala Jakub) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
11:52, stav 2:4, Dvořák Oliver (bez) - ROŽ

vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pustówka Dominik, Sasín Roman; diváků: 35; 70 min.