64 Adamec Jiří(G), 7 Zejda Zbyněk, 10 Polách Adam, 13 Gráf Vojtěch, 15 Karban Michal, 16 Polách Ondřej, 17 Štěpán Marek, 18 Bartík Lukáš, 19 Karban Filip, 29 Hrňa Petr, 30 Ondryáš Jan, 61 Káňa Petr, 69 Nádvorník Filip, 89 Skýpala Jakub

00:00, nástup brankáře, Camfrla Vlastimil - ROŽ
00:00, nástup brankáře, Adamec Jiří - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
01:43, vyloučení, Gráf Vojtěch - 2 min (901) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
11:56, stav 1:0, Zejda Zbyněk (Bartík Lukáš) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

05:46, vyloučení, Polách Ondřej - 2 min (911) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
07:49, stav 2:0, Bartík Lukáš (Štěpán Marek) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

3. třetina
04:16, stav 3:0, Zejda Zbyněk (Bartík Lukáš) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
10:29, stav 4:0, Bartík Lukáš (Hrňa Petr) - FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pavelka Karel, Tuček Vladislav; diváků: 22; 55 min.
komentář:
Na úvod sezóny se rožnovský "C" tým utkal hned v prvním zápase se svým rivalem z Frenštátu, již ve druhé minutě zápasu se Sršňům dostalo přesilové hry, která ovšem gólem neskončila díky soupeřově dobře organizované obraně. Vyrovnaný stav vydržel až do poslední minuty první třetiny, kdy čtyři vteřiny před jejím koncem otevřel skóre Zejda. Ve druhé části byla Sršňům nabídnuta druhá přesilovka, která skončila bohužel úplně stejně jako ta první. Hra se přelévala nahoru a dolů s rozdílem, že Frenštát dokázal vstřelit branku, když se v osmé minutě trefil Bartík. V závěrečné části udával tempo zápasu ve skvělé fyzické kondici nastoupený Frenštát, který Sršně nepustil už prakticky k ničemu. Frustrovaný a utahaný Rožnov se ještě musel smířit s dalšími dvěma góly v jejich síti, když v páté minutě skóroval Zejda a následně v jedenácté Hrňa. Z derby měst pod Radhoštěm vyšel v tomto kole vítězně soupeř.

2. kolo
1. FBK Rožnov p/R C - FK Gůfuň Nový Jičín
15. 09. 2018, 12:50, SH ZŠ Brušperk
6:4

sestavy:

80 Camfrla Vlastimil(G), 15 Kasl Miroslav, 18 Pernický Petr, 19 Kocián Karel, 25 Mikuda Patrik, 54 Buchal Vladislav, 58 Pavlica Martin, 72 Řezníček Ondřej, 74 Fiurášek Václav, 92 Smékal Ondřej
FK Gůfuň Nový Jičín:
43 Michel Matyáš(G), 7 Bienek Ondřej, 9 Drda Lukáš, 10 Hanzelka Vojtěch, 13 Pastorek Michal, 17 Kluska Tomáš, 21 Táborský Pavel, 25 Grof Prokop, 44 Žlebek Petr

10:01, stav 6:4, Fiurášek Václav (Pavlica Martin) - ROŽ

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sasín Roman, Kotala Martin; diváků: 4; 54 min.
komentář:
Do druhého zápasu nastoupili Sršni proti "Gufuňům" s cílem získat body a nejet tak domů s prázdnou. Rožnov ovšem absolutně zaspal začátek zápasu, kdy už v sedmé minutě prohrával 0:4!!!! Do konce úvodní třetiny se už skóre nezměnilo. O přestávce přišlo kruté probuzení, kdy bylo hráčům důrazně promluveno do duše a nastavila se nová herní taktika, která fungovala skvěle. Ve druhé třetině se probudila posila z rožnovského "béčka" Pavlica a začala řádit. Během prostřední části bylo srovnáno! A to díky Pavlicovi, který byl u všech čtyř gólů (1+3). Soupeři během třetiny došly síly, což se projevilo ve třetí třetině, kdy měl Rožnov převahu, udával tempo hry a přidal další dvě branky.

3. kolo
FBK Štajgřy Ostrava - 1. FBK Rožnov p/R C
07. 10. 2018, 09:10, SH Sareza Ostrava
3:3
(0:0, 2:2, 1:1)

sestavy:

80 Camfrla Vlastimil(G), 6 Kasl Miroslav, 8 Žitník Pavel, 15 Kasl Miroslav, 18 Pernický Petr, 24 Kostelecký Jakub, 25 Mikuda Patrik(C), 54 Buchal Vladislav, 70 Štůsek Jakub, 72 Řezníček Ondřej, 74 Fiurášek Václav, 76 Barabáš Stanislav
FBK Štajgřy Ostrava:
21 Kábrt Jiří(G), 77 Riedich Adam(G), 6 Škrov Jakub, 7 Moravec Jan, 10 Moravec Petr, 12 Václavík Lukáš, 13 Pochodaj Jan, 15 Nahodil Tomáš, 23 Knap Petr, 46 Valenta Jiří, 79 Cahel Martin, 81 Škatulár Tomáš, 85 Popelka Petr, 91 Růžička Milan

07:32, stav 3:3, Václavík Lukáš (Cahel Martin) - FBK Štajgřy Ostrava

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Křivánek Lukáš, Staněk Břetislav; diváků: 0; 65 min.