00:00, nástup brankáře, Holčík Petr - ROŽ
00:00, nástup brankáře, Přibyl Martin - FBS Olomouc B
00:00, změna brankáře, Uličník Martin - FBS Olomouc B
14:33, vyloučení, Kasl Miroslav - 2 min (903) - ROŽ

02:34, stav 0:1, Šiška Jiří (Kořenek Petr) - FBS Olomouc B
06:16, stav 0:2, Palásek Dominik (Minář Jan) - FBS Olomouc B
11:22, stav 0:3, Kosek Stanislav (Palásek Dominik) - FBS Olomouc B
13:54, vyloučení, Kratochvíl Lukáš - 2 min (901) - ROŽ

3. třetina
10:06, stav 0:4, Pluskal Radek (Šiška Jiří) - FBS Olomouc B
13:20, vyloučení, Kořenek Petr - 2 min (901) - FBS Olomouc B

vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Killar Václav, Cholek Zdeněk; diváků: 0; 74 min.
komentář:
Úvodních sedm minut zápasu bylo z celé soboty asi těch florbalově nejkrásnějších, Rožnov držel míček na svých holích a diktoval tempo celého zápasu. Tento obraz hry naznačoval, že by si sršni mohli odvést první body. Jenomže nováček soutěže, postupivší rezerva Olomouce, zařadila druhý rychlostní stupeň a hru srovnala. Ač soupeř nijak nevynikal individualitami ani celkovou technickou vyspělostí, vynahradil vše bojovností a urputností. Po bezbrankové první třetině začala Olomouc vystrkovat drápky a třemi brankami víceméně rozhodla o utkání. Rožnov si vytvořil několik pološancí, ale střelci zřejmě ještě po dlouhé zápasové odmlce nenastartovali své dieselové motory, žádná ze střel se neujala. No a byl to soupeř, který zpečetil na 4:0 v poslední třetině a zaslouženě sebral všechny body.