08:52, stav 3:3, Žwak Jan (Černý Matěj) oslabení - HS
17:08, vyloučení, Konvičný Michal - 2 min (901) - ROŽ
18:03, vyloučení, Kratochvíl Lukáš - 2 min (907) - ROŽ
18:27, stav 4:3, Piskorz Marek (Kopia Vojtěch) přesilovka - HS
19:07, stav 5:3, Černý Matěj (Hrankay Tomáš) přesilovka - HS

00:11, vyloučení, Übelauer Pavel - 2 min (901) - HS
00:12, stav 5:4, Krhut Petr (Viktořík Josef) přesilovka - ROŽ
04:20, stav 6:4, Kraina Lukáš (Krajíček Filip) - HS
08:16, timeout - ROŽ
09:18, vyloučení, Cielecki Tomasz - 2 min (926) - HS
16:27, stav 6:5, Hegar Patrik (Kratochvíl Lukáš) - ROŽ

vyloučení: 4:3; využití: 2:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav; diváků: 55; 120 min.
komentář:
Rožnov začal aktivní hrou a Horní Suchá zase vyčkávací taktikou. Než se Suchá rozkoukala, tak valaši ukázali, že dříve hráli vyšší soutěž a již v šesté minutě svítilo na tabuli 0:2. Nejdříve vystihl rozehrávku Slovák, dostal se na půlku soupeře a střelou do horní poloviny branky otevřel skóre. Druhou branku přidal Konvičný, který dorážel po jedovaté střele Viktoříka. Rožnov hýřil pohybem, ale ze své převahy se povedlo prosadit už pouze Kratochvílovi, když si vyběhl od mantinelu a přesnou střelou určil stav po první třetině na 0:3 pro Rožnov.

Ve druhé třetině se valaši asi zapomněli v šatně nebo se už viděli doma v posteli, protože jestli první třetinu opanovali, tak ve druhé naopak vyklidili prostor. Srovnáno bylo v šedesáti šesti sekundách. Hrankay dostal příliš prostoru a mířil přesně, druhou branku dal Šimek po nedůrazné hře valachů v brankovišti a srovnávací branku vsítili domácí dokonce ve vlastním oslabení. Frustrovaní rožnovští hráči podtrhli svůj zmar, když se v samotném závěru nechali dvakrát vyloučit a Horní Suchá dvěma přesnými střelami odskočila na 5:3.

Do třetí třetiny vstoupili valaši jak do té první a již ve dvanácté sekundě snižoval Krhut v přesilové hře, kterou vybojoval svým dobrým pohybem Doležel. Ale v této třetině již byla rozehrána i Suchá a v páté minutě to bylo zase o dvě branky. Rožnov zvyšoval tempo, ale v dobrých šancích nedokázali hráči trefit branku. Až tři a půl minuty před koncem se podařilo snížit Hegarovi a zase to bylo o jednu branku. Bohužel to již bylo dnes vše, ani v závěrečné hře bez brankáře nepadla žádná branka a 3 body zůstaly v Horní Suché.

2. kolo
1. FBK Rožnov p/R - ASK Bystřice n.P.
23. 09. 2017, 21:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
10:4
(3:1, 1:2, 6:1)

sestavy:

1 Jasný Jakub(G), 27 Obšivač Marek(G), 2 Zimmer Denis, 8 Žitník Pavel, 11 Hegar Patrik, 13 Knebl Tomáš, 16 Kostelecký Jakub, 17 Krhut Petr(C), 18 Viktořík Josef, 26 Novosad Lukáš, 28 Kittel Vladislav, 32 Doležel Jan, 44 Kratochvíl Lukáš, 46 Žniva David, 51 Kristek Filip, 69 Červený Petr, 70 Štůsek Jakub, 73 Barabáš Pavel, 87 Dvořák Oliver
ASK Bystřice n.P.:
42 Šejnoha Radek(G), 3 Chocholáč Jaromír, 4 Mazánek Michal, 6 Kuda Pavel, 7 Dvořák Ondřej(C), 8 Mazánek Rudolf, 9 Trentin Tomáš, 10 Pročka Ondřej, 11 Svoboda Jan, 14 Mach Roman, 15 Zavadil Petr

1. třetina
00:00, nástup brankáře, Šejnoha Radek - ASK Bystřice n.P.
01:05, stav 1:0, Kratochvíl Lukáš (Barabáš Pavel) - ROŽ
12:44, stav 1:1, Trentin Tomáš (Dvořák Ondřej) - ASK Bystřice n.P.
13:47, vyloučení, Mazánek Rudolf - 2 min (901) - ASK Bystřice n.P.
15:04, stav 2:1, Kratochvíl Lukáš (Viktořík Josef) přesilovka - ROŽ
18:38, stav 3:1, Kittel Vladislav (Barabáš Pavel) - ROŽ

2. třetina
04:32, stav 4:1, Novosad Lukáš (Kristek Filip) - ROŽ
10:32, stav 4:2, Mazánek Michal (Zavadil Petr) - ASK Bystřice n.P.
12:01, stav 4:3, Zavadil Petr (Chocholáč Jaromír) - ASK Bystřice n.P.
12:01, timeout - ROŽ
13:28, vyloučení, Kuda Pavel - 2 min (922) - ASK Bystřice n.P.

3. třetina
04:04, vyloučení, Mazánek Michal - 2 min (901) - ASK Bystřice n.P.
04:46, stav 5:3, Kittel Vladislav (Barabáš Pavel) přesilovka - ROŽ
06:20, stav 6:3, Štůsek Jakub (Krhut Petr) - ROŽ
06:49, stav 7:3, Novosad Lukáš (Kittel Vladislav) - ROŽ
06:53, timeout - ASK Bystřice n.P.
06:58, stav 8:3, Kratochvíl Lukáš (Hegar Patrik) - ROŽ
13:39, stav 8:4, Chocholáč Jaromír (Mazánek Rudolf) - ASK Bystřice n.P.
14:53, vyloučení, Hegar Patrik - 2 min (901) - ROŽ
17:12, stav 9:4, Hegar Patrik (Obšivač Marek) - ROŽ
19:12, vyloučení, Mazánek Rudolf - 2 min (901) - ASK Bystřice n.P.
19:35, stav 10:4, Krhut Petr (Viktořík Josef) přesilovka - ROŽ

vyloučení: 1:4; využití: 3:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sladký Roman, Vybíhal Radek; diváků: 38; 115 min.
komentář:
Valaši měli opět dobrý vstup do utkání a již ve druhé minutě vstřelil branku Kratochvíl v signalizovaném vyloučení soupeře, hře 6 na 5. Domácí v dalších minutách hráli více na míčku než soupeř, ale nedařilo se mi jim vstřelit branku a tak došlo na známé „nedáš, dostaneš“, když z ojedinělé akce Bystřice srovnala stav. Rožnov tato branka nijak nerozhodila a dokonce třetiny dvakrát využil svou převahu. Nejdříve Kratochvíl tečoval střelu Viktoříka v přesilové hře a chvíli po té trestal špatnou rozehrávku hostů Kittel.
Druhá třetina pokračovala v průběhu té první a brzy se domácí opět prosadili, Novosad s Kristkem předvedli ukázkové 2 na 1 a první jmenovaný zakončoval do prázdné brány. Následující minuty hosté přidali, dařilo se jim přehrávat Rožnov a dočkali se snížení na rozdíl jedné branky. Na 4:2 snižoval Mazánek ze standardní situace a na 4:3 trestal chybu v rozehrávce valachů Zavadil. Všichni v hale se obávali, aby se neopakovala situace a z minulého zápasu, kde Rožnov dostal v druhé třetině pět branek, ale rožnovští poučení z minulé chyby reagovali oddychovým časem, uklidnili hru a třetina se dohrál bez změny stavu.
Třetí třetina začala ve velkém tempu. Bystřice chtěla zvrátit nepříznivý stav a Rožnov nechtěl jen bránit jednobrankové vedení. Ale hosty brzo zradila fyzické připravenost, neboť celý zápas hráli pouze na dvě pětice a domácí na tři. Valaši tak začali mít navrch v pohybu, přehrávali soupeře a mezi 44. a 47. minutou se prosadili čtyřikrát. Kittel střílel přesně z přesilové hry, Štůsek zakončoval do prázdné brány po přehrání Krhůtem, Novosad zakončoval přečíslení 2 na 1 a Kratochvíl zakončil po kombinaci s Hegarem. Stav 8:3 a bylo hotovo. Do konce zápasu padly ještě tři branky a tak byl konečný stav zápasu 10:4.

3. kolo
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - 1. FBK Rožnov p/R
01. 10. 2017, 17:30, SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7:4
(3:1, 2:1, 2:2)

sestavy:

1 Jasný Jakub(G), 27 Obšivač Marek(G), 2 Zimmer Denis, 11 Hegar Patrik, 13 Knebl Tomáš, 17 Krhut Petr, 18 Viktořík Josef, 26 Novosad Lukáš, 28 Kittel Vladislav, 32 Doležel Jan, 46 Žniva David, 51 Kristek Filip, 73 Barabáš Pavel, 77 Burýšek Petr
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons:
3 Frühbauer Martin(G), 9 Pešek Tomáš, 13 Sláma Jan, 16 Mühlfait Martin, 17 Zelenka Lukáš, 19 Rezek Tomáš, 21 Čermák Jaromír, 27 Vlk Radim, 33 Liška Petr, 72 Zmrhal Ondřej, 76 Kučera Patrik, 77 Suchý Jan, 93 Jonák Vojtěch

1. třetina
00:00, nástup brankáře, Frühbauer Martin - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
07:48, stav 1:0, Pešek Tomáš (Zelenka Lukáš) - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
08:32, stav 2:0, Kučera Patrik (Frühbauer Martin) - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
09:54, vyloučení, Žniva David - 2 min (902) - ROŽ
12:19, vyloučení, Sláma Jan - 5 min (901) - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
15:01, stav 3:0, Mühlfait Martin (Liška Petr) oslabení - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
15:01, timeout - ROŽ
17:07, stav 3:1, Viktořík Josef (Kristek Filip) přesilovka - ROŽ
18:11, vyloučení, Hegar Patrik - 2 min (907) - ROŽ

2. třetina
02:07, stav 4:1, trestné střílení, Mühlfait Martin - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
17:02, stav 4:2, Kristek Filip (Knebl Tomáš) - ROŽ
17:51, stav 5:2, Pešek Tomáš (Frühbauer Martin) - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons

19:41, stav 7:4, Liška Petr (bez) - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons

vyloučení: 2:3; využití: 0:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: Kropáček Jiří, Novák Tomáš; diváků: 25; 120 min.