04:29, stav 1:1, Vlachová Aneta (Stará Eva) - itelligence Bulldogs Brno

00:59, stav 1:2, Vintrová Klára (Vlachová Aneta) - itelligence Bulldogs Brno
03:14, stav 1:3, Stará Eva (Vlachová Aneta) - itelligence Bulldogs Brno
05:07, stav 1:4, Vlachová Aneta (bez) - itelligence Bulldogs Brno
07:17, stav 1:5, Vlachová Aneta (Pryclová Lucie) - itelligence Bulldogs Brno
09:54, stav 1:6, Stará Eva (Hroudná Eliška) - itelligence Bulldogs Brno
10:54, timeout - itelligence Bulldogs Brno
10:54, změna brankáře, Prátová Jana - itelligence Bulldogs Brno
11:44, stav 1:7, Stará Eva (bez) - itelligence Bulldogs Brno
14:42, stav 1:8, Stará Eva (Vlachová Aneta) - itelligence Bulldogs Brno

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janiczek, Havlíček; diváků: 0; 80 min.
komentář:
Do 1. třetiny nastoupil Rožnov s velkým nasazením. To se projevilo již ve 3. minutě, kdy skóre otevřela Mořkovská, a Rožnov vedl 1:0. Tento stav přetrval až do 5. minuty 2. třetiny, kdy se papírově silnějšímu Brnu podařilo srovnat díky Vlachové. Celá 2. třetina se nesla ve vysokém tempu. Šancí bylo na obou stranách mnoho. Rožnov držela svými zákroky brankářka Ševčíková. Bohužel však nejen papírově, ale i početně silnější Brno však začalo ke konci prostřední části herně převládat. Rožnovu začaly postupně docházet síly, což vyústilo v poslední třetině. Hned na začátku 3. části se Brno ujalo vedení z hole Vintrové. V průběhu poslední části pak Brno rozvlnilo rožnovskou síťku ještě 6 krát. Skóre se na časomíře zastavilo na výsledku 1:8, kdy se výrazně na výsledku podílela nejproduktivnější hráčka utkání Vlachová s 3 brankami a 3 asistencemi.

Gymnázium Krnov, p.o.:
99 Ptašníková Markéta(G), 27 Pecháčková Klára, 8 Hluštíková Tereza(C), 69 Pavesková Nela, 57 Antálková Eva, 10 Tuhá Barbora, 76 Hnízdová Štěpánka, 3 Musilová Mirka, 36 Kolaříková Martina, 42 Macháčková Zuzana, 56 Chmelíková Barbora

1. třetina
00:00, nástup brankáře, Ptašníková Markéta - Gymnázium Krnov, p.o.
01:40, stav 0:1, Macigová Kateřina (Eliášová Kateřina) - ROŽ
03:14, stav 0:2, Macigová Kateřina (Mořkovská Nikola) - ROŽ
13:10, stav 1:2, Antálková Eva (bez) - Gymnázium Krnov, p.o.

2. třetina
03:07, stav 2:2, Macháčková Zuzana (bez) - Gymnázium Krnov, p.o.
07:47, stav 3:2, Pavesková Nela (Hluštíková Tereza) - Gymnázium Krnov, p.o.
11:31, stav 4:2, Macháčková Zuzana (bez) - Gymnázium Krnov, p.o.
14:17, stav 5:2, Tuhá Barbora (Hnízdová Štěpánka) - Gymnázium Krnov, p.o.

3. třetina
05:13, stav 6:2, Chmelíková Barbora (bez) - Gymnázium Krnov, p.o.
07:00, stav 6:3, Halamíčková Karolína (Macigová Kateřina) - ROŽ
11:06, stav 6:4, Macigová Kateřina (bez) - ROŽ
11:06, timeout - Gymnázium Krnov, p.o.
13:16, stav 6:5, Macigová Kateřina (Mořkovská Nikola) - ROŽ

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jorda, Musil; diváků: 0; 75 min.
komentář:
Po nevydařené a fyzicky náročné 3. třetině s Brnem si Rožnov chtěl spravit chuť na Krnově, se kterým měl z loňské sezóny bilanci 2 výhry, 1 remízu a 1 prohru. A nástup do utkání se vskutku vydařil, kdy Rožnov již ve 4. minutě vedl 0:2 zásluhou 2 přesných tref Macigové. I přes tlak Rožnova se však ještě v závěru třetiny podařilo Krnovu snížit na 1:2 díky Antálkové. Do 2. části však Rožnov nastoupil jako vyměněný. Vytratila se bojovnost, tah na branku i tempo. Rožnov se přizpůsobil hře soupeře a díky tomu už ve 4. minutě srovnala za Krnov Macháčková. V 8. minutě přidala další branku Pavesková. Těžce narušená psychika Rožnova z tohoto zvratu se podepsala postupně až ke změně skóre na 5:2 pro Krnov. Do poslední části Rožnov nastoupil s cílem porvat se o vítězství a dát do toho poslední zbytky sil. Studená sprcha však přišla v 6. minutě z hole Chmelíkové a Krnov vedl 6:2. Ale Rožnov se nevzdal. 107 sekund na to snížila Halamíčková na 6:3. Rožnov začal ovládat hru a diktoval tempo. To vyústilo v 2 další branky v podání Macigové a bylo to 6:5. V té době časomíra ukazovala 1 minutu a 44 vteřin do konce. V posledních 104 sekundách předvedl Rožnov, hnaný fanoušky, kteří do Brna přijeli až z dalekého Rožnova, obrovský tlak. Bohužel však několik šancí na vyrovnání zhatila brankářka Krnova Ptašníková. Rožnovu se už v závěru srovnat nepodařilo a z Brna tedy neodváží žádný bod.

6. kolo
1. FBK Rožnov p/R - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
15. 10. 2017, 09:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
3:5
(3:1, 0:0, 0:0)

sestavy:

1 Ševčíková Sandra Sarah(G), 5 Eliášová Kateřina, 7 Mořkovská Nikola, 9 Macigová Kateřina, 11 Elichová Natálie, 13 Beránková Klára, 14 Halamíčková Karolína, 16 Tkadlecová Eva, 17 Karafiátová Lucie, 18 Michutová Nela
FbC KOVO KM Frýdek-Místek:
1 Klepáčová Anna(G), 2 Brantálová Nela, 6 Portešová Klára, 7 Špačková Nikola, 8 Volná Ester, 12 Urbanová Ivana, 13 Magnusková Kateřina, 14 Libotovská Markéta, 15 Koláčková Martina, 16 Švantnerová Petra

1. třetina
00:00, nástup brankáře, Klepáčová Anna - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
00:42, stav 0:1, Volná Ester (bez) - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
12:18, vyloučení, Libotovská Markéta - 2 min (926) - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
12:30, stav 1:1, Halamíčková Karolína (Mořkovská Nikola) přesilovka - ROŽ

2. třetina
01:16, stav 1:2, Magnusková Kateřina (Libotovská Markéta) - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
03:14, stav 1:3, Portešová Klára (Magnusková Kateřina) - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
08:10, vyloučení, Beránková Klára - 2 min (901) - ROŽ
10:03, stav 1:4, Libotovská Markéta (Volná Ester) přesilovka - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
11:25, stav 2:4, Halamíčková Karolína (Michutová Nela) - ROŽ

3. třetina
03:35, stav 2:5, Portešová Klára (Volná Ester) - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
08:57, stav 3:5, Halamíčková Karolína (Mořkovská Nikola) - ROŽ
10:09, vyloučení, Beránková Klára - 2 min (909) - ROŽ
14:19, vyloučení, Portešová Klára - 2 min (909) - FbC KOVO KM Frýdek-Místek

vyloučení: 2:2; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Czyž Martin, Kubala Viktor; diváků: 0; 85 min.