00:00, nástup brankáře, Kulla Pavel - Z.F.K. AQM Petrovice
00:00, změna brankáře, Rakus Vojtěch - Z.F.K. AQM Petrovice
02:04, stav 1:0, Owczarzy Michal (Tomalík Jan) - Z.F.K. AQM Petrovice
04:40, stav 1:1, Kloss Jiří (Chmelař Vladislav) - ROŽ
07:42, stav 2:1, Mlotek Matěj (Bocko Patrik) - Z.F.K. AQM Petrovice

06:49, stav 2:2, Chmelař Vladislav (Plandor Richard) - ROŽ

01:32, stav 2:3, Chmelař Vladislav (Brandstettr Jiří) - ROŽ
01:37, stav 3:3, Bocko Patrik (Mlotek Matěj) - Z.F.K. AQM Petrovice
10:00, vyloučení, Kloss Jiří - 2 min (925) - ROŽ
11:34, stav 3:4, Plandor Richard (Červený Petr) oslabení - ROŽ

vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: Pavelka Karel, Staněk Břetislav; diváků: 0; 55 min.
komentář:
V prvním zápase sezóny nastoupili rožnovští junioři proti týmu Z.F.K. AQM Petrovice. Soupeř začal velmi aktivně a díky tomu se dostal brzy do vedení a své vedení udržel až do konce první třetiny kterou hráči Petrovic vyhráli 2:1. Po přestávce se však obraz hry změnil. Rožnov se zlepšil v obraně a do konce druhé třetiny zvládl vyrovnat. Vše se tak rozhodovalo až ve třetí části, ve které se hráči Rožnova dostali do vedení po druhé trefě Chmelaře. Radost však netrvala dlouho, když po prohraném buly, o sedm sekund později soupeř srovnal. Drama trvalo až do samého závěru, kdy se nechal dvě minuty před koncem, zbytečně vyloučit rožnovský Kloss za nesportovní chování. Radoval se však Rožnov, když v následném oslabení utekl Červený a naservíroval míček před prázdnou bránu Plandorovi.

1. kolo
1. FBK Rožnov p/R - FbC KOVO KM Frýdek-Místek
23. 09. 2018, 17:30, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
3:2
(1:0, 0:1, 2:1)

sestavy:

FbC KOVO KM Frýdek-Místek:
29 Pecuš Matěj(G), 33 Petr Tomáš(G), 2 Pastucha Pavel, 4 Siman Ondřej, 5 Fridrich David, 6 Matěj Marek, 8 Nohavica Patrik, 9 Smiga Filip, 10 Kuča Petr, 15 Hudeček Patrik, 18 Gilar Matěj, 24 Klieščik Martin, 31 Godiš Antonín, 44 Korček Adam, 69 Matějka Filip, 88 Blažek Tomáš

06:17, vyloučení, Plandor Richard - 2 min (925) - ROŽ

vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pavelka Karel, Sasín Roman; diváků: 0; 50 min.
komentář:
Ve druhém zápase se junioři postavili týmu FbC KOVO KM Frýdek-Místek. Ten si v prvním zápase jasně poradil s FBC TIGERS PORUBA a rozhodně měl v plánu urvat tři body i proti týmu z Rožnova, který se ale poučil z prvního zápasu a první část vyhrál 1:0. Ve druhé části však soupeři z Frýdku Místku značně zlepšili hru a rožnovské přehrávali, čehož po špatném střídání Rožnova využili a zaslouženě vyrovnali. O všem se tedy rozhodovalo znovu v poslední části, kdy přidaly oba celky po gólu a šest minut před konce rozhodl o vítězství Rožnova Smékal. Závěr ještě zdramatizoval dalším zbytečným vyloučením Plandor, nakonec si však Rožnov z domácího turnaje připisuje plný počet bodů.

4. kolo
1. FBK Rožnov p/R - FBC Ossiko Třinec
07. 10. 2018, 10:10, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
5:2
(0:1, 3:1, 2:0)

sestavy:

1 Škrobák Jiří(G), 7 Chmelař Vladislav, 9 Štorek Štěpán, 22 Brandstettr Jiří, 23 Skalík Roman, 28 Žanta Vojtěch, 69 Plandor Richard, 88 Ševeček Libor, 89 Červený Petr, 92 Smékal Ondřej
FBC Ossiko Třinec:
30 Laštůvka Šimon(G), 44 Pavka David(G), 9 Turek Filip, 15 Gorný Dominik, 17 Bocek Patrik, 22 Kupczak Dominik, 24 Cienciala Michal, 27 Hloužek Vladimír, 28 Lipowski Tomáš, 33 Kobiela Jiří, 35 Hecl Matěj, 68 Byrtus Lukáš, 74 Lasota Pavel, 77 Stebel Jakub, 86 Spratek Vojtěch, 97 Drong Pavel

11:43, vyloučení, Štorek Štěpán - 2 min (911) - ROŽ

vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Janáček Pavel, Ryba Tomáš; diváků: 0; 70 min.