youtube tvcom mail Město Rožnov
banner

Florbalový klub 1.FbK Rožnov p/R hledá mladé hráče a hráčky pro doplnění svých týmů. Ti, co se chtějí poprat o vítězství, baví je sportovat a chtějí se stát součástí dobrého týmu, mají u nás dveře otevřené.

  • Kam přijít?

Na kterýkoliv trénink vaší věkové kategorie. Na stránkách jednotlivých družstev jsou rozpisy tréninků včetně časů a místa konání a jsou zde i kontakty na trenéry.

  • Do jaké věkové kategorie – do jakého družstva – vaše dítě pro sezónu 2018/2019 patří?

přípravka – do ročníku 2010 včetně

elévové, elévkyně – ročníky 2009 – 2008

mladší žáci, žákyně – ročníky 2007 – 2006

starší žáci, žákyně – ročníky 2005 – 2004

dorost, dorostenky – ročníky 2003 – 2002

junioři, juniorky – ročníky 2001 – 2000

Všechny mládežnické kategorie do úrovně mladších žáků jsou společné pro chlapce i dívky. Pro stanovení věku hráče je rozhodující věk, který dosáhne v kalendářním roce začátku příslušné soutěže.

  • Co si vzít s sebou?

Vhodné oblečení, tedy halovou obuv, tričko a kraťasy či trenýrky; florbalovou hůl je možné zapůjčit na místě.

  • Co hráče (vaše dítě) čeká?

Pestré a všestranně zaměřené tréninky se specializací na florbal, spousta zábavy, spoluhráči, kamarádi. Tréninky probíhají pod vedením zkušených realizačních týmů složených z trenérů, vedoucích družstev, odborných asistentů školených na florbalové unii.

  • A co zápasy?

Samozřejmě. Každé družstvo včetně těch nejmladších hraje svoji dlouhodobou soutěž a každý hráč má šanci, poprat se o místo v sestavě a zažít si boj o výsledek a slastný pocit z vítězství.

1.FBK Rožnov p/R patří mezi největší florbalové kluby ve Zlínském kraji. Klub má všechny mládežnické chlapecké kategorie a snaží se taktéž doplnit mládežnické dívčí kategorie ke stávajícím. Mužský A-tým hraje v sezóně 2018/2019 1. ligu mužů, ženy 2. ligu žen. Naší prioritou je práce s vlastními odchovanci a jejich příprava pro A-tým mužů i žen.

Stačí se obrátit na klubový e-mail 1fbkroznov@seznam.cz nebo na sekretáře Zbyňka Macuru na tel.: +420 724 585 555 nebo zajít na některý z tréninků, jak je uvedeno výše …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Únava se s blížícím koncem začínala projevovat

Rožnovská výprava

 

 

 

 

 

 

 

lista