youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
04.04.2019

Tým mužů „C“ zakončil sezónu na bronzovém stupínku!!!

K posledním zápasům letošní sezóny se rožnovské „céčko“ vydalo do nedaleké, a téměř už domovské, haly na Čeladnou, kde se střetlo s týmy Kopřivnice a novojičínskými Gufuni. Po úvodní těsné prohře s Kopřivnicí C-tým, i přes krátkou pauzu mezi zápasy, porazil Gufuně. Díky této výhře má tým jistotu umístění na bedně.

Trenér a vedoucí týmu, Vladislav Buchal, před posledním dvojutkáním chtěl zaútočit na medailové příčky:

VS. 6:4
FBC Vikings Kopřivnice B   1. FBK Rožnov p/R C (1:2, 3:1, 2:1)

Úvodní utkání začalo pro Rožnováky smolně, když se hned při jednom z prvních střídání zranil špatným došlápnutím Buchal, a tak se muselo rychle reagovat změnou rozestavení - čehož se zhostil jako správný kapitán Kasl. Zápas to byl poměrně vyrovnaný ale díky počátečním komplikacím a né úplně dobrému týmovému výkonu nakonec náš tým prohrál 6:4.

 

Střídání pětek v podání Sršňů

VS. 6:5
1. FBK Rožnov p/R C   FK Gůfuň Nový Jičín (1:1, 3:3, 2:1)

V druhém zápase se nemuselo šachovat se sestavou a díky tomu odpadl jeden ze zádrhelů, které se musely řešit v tom prvním s Kopřivnicí. Byl to přímý souboj o třetí místo v tabulce. Oba týmy si toho byly vědomy a taky to tak pojaly. Hrálo se nahoru dolů. Lépe začal tým soupeře, když na konci třetí minuty otevřel skóre. Náš tým po celou dobu hlavně dotahoval, ale díky brankám Kurky a Čegana se do poslední třetiny vstupovalo za nerozhodného stavu. Díky nahecování a hlavně kvalitám jednotlivých hráčů dovedli "Céčkaři" zápas k výhernému konci, kdy svůj výborný výkon zakončil hattrickem Kurka.

Po posledním utkání sezóny poskytl rozhovor Tomáš Čegan, lídr produktivity týmu mužů „C“:

Pár slov Vladislava Buchala, vedoucího týmu: „Kluci se celý týden před utkáním hecovali a těšili na něj, což mě těšilo a šlo o posun oproti předchozím výjezdům. Ale i tak byla v týmu jedna „černá ovce“, která i když se řekla taktika, rozestavení a další věci, musel do toho pořád zasahovat, čímž kazil nejen dobře najetou atmosféru. Co se týče utkání – první bylo dost ovlivněno komplikacemi s rozestavením a hlavně ne úplně dobře fungující přechodovou fází. Ve druhém utkání nám pomohla síla individualit a solidní spolupráce Kurky s mladším Kaslem. Všem hráčům, kteří v průběhu sezóny nastoupili za „C tým“ bych chtěl poděkovat a popřát jim ať si užijou dlouhé a zasloužené volno před další sezónou, která snad bude minimálně stejně úspěšná, jako ta letošní na bedně.

Kapitán „C“ týmu, Miroslav Kasl st., si z obrany diriguje rozmístění spoluhráčů

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista