youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
09.04.2019

Anketa SRŠEŇ sezóny 2018/2019

Členové rožnovského florbalového klubu mezi sebou tradičně volí nejúspěšnější z nich, tedy ty, kterým se téměř uplynulá sezóna nejvíce vydařila. Tradice tu běží už několik sezón a i letos se připíší do kolonek jednotlivých kategorií další úspěšní členové klubu svoji nesmazatelnou stopu.

Anketa o Sršně sezóny

Vyhlášení ankety proběhne stejně jako každoročně v rámci pravidelné Valné hromady, která proběhne 18. dubna od 17:00 ve velké zasedací místnosti MěÚ v Rožnově pod Radhoštěm. Za dobu své existence poznala anketa několik zásadních i kosmetických změn. Letos byl zachován loňský úspěšný koncept.

Prezident klubu, Dalibor Plesník, předal loni ocenění Standovi Barabášovi

O nejúspěšnějšího Sršně se budou ucházet kandidáti hned ve třech samostatných nezávislých kategoriích, a to mezi ženami (+dívkami), muži a chlapci. V těchto základních a nejprestižnějších kategoriích budou hlasovat členové vedení klubu, trenéři, vedoucí apod. V ostatních kategoriích bude hlasování přístupné napříč všemi členy klubu. V tomto článku odkaz na anketu klubu nenaleznete, neboť anketa je interní a o nejúspěšnějších Sršních rozhodují členové klubu sami mezi sebou. Odkazy na hlasování najdou všichni členové klubu v interních skupinách na FB, nebo ve svých mailových schránkách. Tamtéž budou odeslány pro hlasování u nezletilých jejich zákonným zástupcům. 

Mezi ženami loni kralovala Zuzka Blažková

Už si teď tipujete, kdo vyhraje letos, případně obhájí loňští lídři své posty? Nebudou to mít jednoduché, neboť hned v několika týmech v letošní sezóně vyrostli noví lídři a ti určitě budou chtít do výsledku hlasování promluvit. Nelze tak vyloučit, že při vyhlašování kategorií může dojít k nejednomu velkému překvapení.

Jedním z oceněných byl také Jan Blizňák

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista