youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
07.03.2019

Prázdninový výjezd přípravky do Stonavy

Na šestý turnaj odcestovali nejmladší z řad Sršňů do daleké Stonavy. Na turnaji chyběli někteří klíčoví hráči, protože probíhaly ve Zlínském kraji zrovna jarní prázdniny, a tak byli někteří rozprchnuti po horách, nebo na výletech. Rožnov dokázal zremizovat jeden zápas, a to mu stačilo na čtvrté místo na turnaji.

Jarda Sklenář v akci

VS. 1:8
1. FBK Rožnov p/R   1. SFK Havířov bílí

V prvním zápase čekal Sršně Havířov a byl to vyrovnaný souboj, kterému by slušelo úplně jiné skóre zápasu, jenže nejmladší Sršni nedokázali bodnout svými žihadly do správného cíle. Šancí na vstřelení branky si vytvořili požehnaně, jen tomu chyběla přesná muška a někdy i více štěstí.

VS. 18:2
1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata   1. FBK Rožnov p/R

V druhém zápase na Rožnov čekal jeden z nejlepších týmu v lize a to Vítkovice. Proti jeho hráčům se všem týmům hraje těžce, jelikož jsou na velice dobré technické úrovni a to také dokázali při hře, kdy Sršně dokázali někdy rozebrat i hezkými florbalovými akcemi.

Během utkání se hraje často nahoru/dolů

VS. 1:11
1. FBK Rožnov p/R   FBC ORCA KRNOV

V třetím zápase se Rožnov utkal s Orcou Krnov a pomýšlel před zápasem i na nějaký bodový zisk. V první části hry to chvílemi vypadalo na vyrovnaný zápas, Sršni ji prohráli o tři branky a měli opět spoustu šancí na vstřelení více branek, jenže je opět trápila koncovka. V druhé části hry už byl Krnov lepší a postupně navyšoval svůj náskok, když už mladí Sršni odpadali i trochu fyzicky.

VS. 5:5
FBC DDM Český Těšín   1. FBK Rožnov p/R

V posledním zápase čekal na Sršně Český Těšín, na který si Rožnov věřil. Zápas byl z obou stran vyrovnaný a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, až se zastavilo na remízovém stavu.

Tradiční předzápasový pokřik

Trenér Radek Štekl komentoval turnaj pěti týmů takto: „Škoda, že se turnaj ve Stonavě odehrál zrovna v období jarních prázdnin, to se také podepsalo na účasti na turnaji. Kluci, kteří na turnaj vyrazili se snažili bojovat, ale chyběla jim přesnost v zakončení, na tom je třeba zapracovat.

Na šestém letošním turnaji nejmladší Sršně reprezentovali:

Jarda Sklenář – 1, Martin Skopový – 62, Štefan Kobera – 88, Naty Karafiát – 14, Jonáš Šťastný – 5, Rosťa Drozd – 99, Alex Kubín – 15, Štěpán Surý – 81

Sršni při napadání

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista