youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
06.03.2019

V Kopřivnici po boji čtvrté místo

Na osmém turnaj v nedaleké Kopřivnici nás čekali silní soupeři, hráči podali bojovný výkon a soupeřům nedarovali nic zadarmo.

Slavnostní ceremoniál

VS. 4:2
1. FBK Rožnov p/R   FBC Vikings Kopřivnice

První zápas proti domácím, jsme měli od začátku pod kontrolou. V prvním poločase jsme získali dvoubrankový náskok a ten udrželi až do vítězného konce.

VS. 5:2
Z.F.K. AQM Petrovice   1. FBK Rožnov p/R

Od úvodu zápasu se nám nedařilo proměňovat vytvořené šance, což se nám vymstilo v druhém poločase. Soupeř vyrovnal skóre, využil nabídnutý nájezd k vedení. Vzápětí nám neuznali vyrovnávací gól a po dalším využitém nájezdu už to bylo o dvě branky. I přes tlak v závěrečné power play jsme soupeře nedostihli, naopak ještě jsme inkasovali do prázdné branky.

Volný úder

VS. 2:6
1. FBK Rožnov p/R   1. SFK Havířov bílí

Proti Havířovu „bílí“ kluci pokračovali v bojovné náladě a dlouho drželi krok s výborným soupeřem. Když už to vypadalo na drama, opět nám soupeř odskočil z nařízených nájezdů a klukům už nezbyly síly na vyrovnání.

VS. 9:2
1. SFK Havířov modří   1. FBK Rožnov p/R

Poslední zápas byl do poločasu vyrovnaný, v druhém poločase hráčům došly síly a v kombinovaných útocích, doplněných o náhradníky, jsme už jen inkasovali.

Kryštofe!! Centr jako poslední?!?

Na turnaji v Českém Těšíně mladší žáky 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm reprezentovali:

Kryštof Poruba (C), René Jež, Alex Bernátek, Tomáš Blinka, Dominik Vašek, Robin Matějka, Daniel Kamas, Jan Kaňka, Richard Marinič, Bedřich Radil, Adam Hegar, Oto Dressler, Šimon Sewiola, Dan Rissel (Gk)

Komentář Reného Hegara, vedoucího týmu Rožnovanů: „Tentokrát jsem věřil v lepší výsledek, jeli jsme skoro v plné sestavě, přestože byly prázdniny. První zápas kluci zvládli na výbornou, v druhém proti Petrovicím jsme neproměňovali šance a to nás nakonec stálo výhru. Proti Havířovům to už byl veliký boj, vyrovnanou hru jsme udrželi pouze do poločasů. Děkuji klukům za příkladnou bojovnost a jsem rád, že se návyky z tréninků začínají projevovat i v zápasech. Děkuji také rodičům za pomoc s odvozem a skvělý fanouškovský kotel na tribuně.“

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista