youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
07.02.2019

Oslabený tým přípravky bojoval v Horní Suché

V pořadí už čtvrtý turnaj odehráli nejmenší z řad Sršňů v Horní Suché. Turnaje se zúčastnilo osm hráčů včetně gólmana. Na turnaji chyběli díky chřipkové epidemii někteří klíčoví hráči družstva, přesto se povolaní hráči snažili s vyspělejšími soupeři bojovat statečně, ale na lepší jak páté místo to na turnaji nestačilo.

Pokřik před zápasem

VS. 1:15
1. FBK Rožnov p/R   FbK Horní Suchá

První zápas s Horní Suchou byl ze začátku vyrovnaný, ale pak domácí tým hnaný početnou enklávou příznivců v hledišti prokázal své kvality a jednoznačně vyhrál. Za Rožnov se prosadil pouze David Karlík.

 

Podání rukou po zápase

VS. 14:2
FBC ORCA KRNOV   1. FBK Rožnov p/R

Druhý zápas byl v první půli ze strany Sršňů celkem dobrý, kdy jej prohráli jen o tři branky, prosadil se opět David Karlík. V druhé půli už Rožnovu došla energie a soupeř svůj náskok postupně zvyšoval. Brankou z dorážky se za Sršně prosadil Štefan Kobera.

VS. 7:14
1. FBK Rožnov p/R   1. SFK Havířov modří

Proti Havířovu už Rožnov nastoupil koncentrovaný a byl z toho remízový zápas. V první půli to byl vyrovnaný florbal a Rožnov ji prohrál jen o dvě branky. V druhé půli dokázali Sršni soupeři vsítit ještě o jednu branku více než v první půli zápasu, ale pak už jim došly, díky malé rotaci v zápase, síly a do obrany už se tolik nevraceli. Hattrickem se v zápase blýskl David Karlík.

 

Soustředění v šatně

VS. 8:1
PASKOV SAURIANS   1. FBK Rožnov p/R

Poslední zápas na turnaji odehráli Sršni s Paskovem a tam už se spíše bránilo a výsledkem bylo nejméně obdržených branek v tomto zápase na turnaji. Za Rožnov se dokázal prosadit Jonáš Šťastný.

Trenér Radek Štekl komentoval turnaj pěti týmů takto: „Jelikož na turnaj do Horní Suché neodcestovali díky chřipkové epidemii klíčoví hráči přípravky, tak byli soupeři nad síly kluků. Přesto je musím pochválit, že i s malou rotací se dokázali hlavně v začátcích utkání se soupeři poprat.

Na čtvrtém letošním turnaji nejmladší sršně reprezentovali:

David Karlík – 20, Jonáš Šťastný – 75, Jarda Sklenář – 1, Patrik Baránek – 80, Samuel Batoušek – 51, Štefan Kobera – 88, Štěpán Frnka – 78, Naty Karafiát – 14

Momentka ze zápasu

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista