youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
23.12.2018

Bronzový úspěch přípravky v Havířově!

Druhý turnaj v sezóně čekal hráče z rožnovské přípravky v Havířově. Turnaj se uskutečnil dva dny před Vánocemi a účast nebyla tak velká jako na prvním domácím turnaji. Co se ale změnilo byl herní projev Sršňů. Díky zlepšeným výkonům nakonec dosáhli na krásné třetí místo na turnaji.

Pokřik před zápasem

VS. 6:6
1. FBK Rožnov p/R   1. SFK Havířov modří

V prvním sobotním zápase se nejmladší Sršni střetli s Havířovem. Do utkání vstoupil Rožnov nebojácně a v první části hry se dostal do vedení 4:2. Druhá část hry byla na obou stranách vyrovnaná a šance na vstřelení gólu si vypracovaly oba týmy. Havířovu se podařilo dát o 2 góly víc a konečné skóre vyznělo nerozhodně. Rožnov si tedy připsal první soutěžní bod v zápasech.

VS. 7:9
FBC ORCA KRNOV   1. FBK Rožnov p/R

Zlepšený výkon z prvního zápasu se přenesl i do druhého utkání a kluci soupeře přehráli. Připsali si tak zasloužené první vítězství v soutěžních zápasech.

Utužování kolektivu mezi zápasy

VS. 5:6
1. FBK Rožnov p/R   Florbal Exelsior Havířov

Do třetího zápasu na turnaji šel Rožnov velice odhodlaně a nabuzen z předchozích dvou střetnutí. Havířov byl sice favoritem, ale vedení se ujali mladí Sršni. Havířov dokázal v první části hry stav otočit a do šaten šel s vedením 2:1. V druhé části hry se šance přelévaly na obou stranách, v rožnovské bráně skvěle chytal gólman. Po faulu hostujícího hráče se Sršňům nepodařilo proměnit trestné střílení, což Rožnovu v konečném účtování chybělo a tak ve vyrovnaném zápase nakonec Havířovu o jednu branku podlehl.

VS. 7:11
Z.F.K. Petrovice   1. FBK Rožnov p/R

Poslední zápas proti Petrovicím byl odvetou za domácí porážku v předchozím kole a Sršňům odveta vyšla. V obou částech hry byli rožnovští hráči lepší na míčku i v zakončení a zápas měli po celou dobu pod kontrolou. Po zápase už věděli, že na turnaji dosáhnou na pohár, což u většiny hráčů vyvolalo velké nadšení.

Bronzový tým přípravky

Trenér Radek Štekl komentoval turnaj pěti týmů takto: „Je vidět, že trénování nese své ovoce a kluky musím za zlepšené výkony oproti minulému turnaji pochválit a gratuluji jim za krásné třetí místo na turnaji.

Týmové foto s trenérem a rodiči

Na druhém letošním turnaji nejmladší sršně reprezentovali:

Na fotu nahoře zleva:
Radek Štekl – trenér s rodiči

Na fotu uprostřed zleva:
Matouš Kozel – 11, Dominik Vašek – 95, Šimon Dopater – 81, Jonáš Šťastný – 75

Na fotu dole zleva:
Rosťa Drozd -96, Štefan Kobera – 80, Tomáš Blinka – brankář, David Karlík – 20, Jarda Sklenář – 55

Pohár za třetí místo

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista