youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
27.12.2018

Vánoční turnaj rodinných týmů mladších žáků se vydařil na výbornou!!!

Poslední trénink před Vánocemi byl zorganizován turnaj rodinných týmů hráčů a hráček. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev složených z maminek, tátů, sester, bratrů, strejdů, tet a také jednoho dědečka.

Vítězný tým Porubových

Souboje probíhaly ve čtyřech základních skupinách, ze kterých následně vzešly semifinálové dvojice. Do samotného finále nakonec postoupily týmy Porubových a Dresslerů. Po litém boji si první místo odnesli Porubovi, Dresslerovi skončili druzí a třetí místo patřilo Zázvorkovým. 

Rodinný klan Zázvorků

Již během turnaje jsme všichni hojně chutnali vzorky vánočního cukroví, které přinesly především zástupkyně něžného pohlaví jako dobrovolné startovné. Maminky si mezi sebou mezi zápasy stačily vyměnit recepty na vánoční cukroví, tátové zase způsoby jak vyzrát na kapra. A děti si už tipovaly, co za dárky dostanou pod stromeček. 

Nástup všech zúčastněných týmů

Pevně doufáme, že si všichni turnaj užili stejně jako pořadatelé. Děkujeme všem hráčům i divákům, že přišli v tak hojném počtu, který nás skutečně velmi překvapil. Přejeme všem krásné a pohodové svátky a do nového roku 2019 hodně zdraví a štěstí.

Pořadatelský tým Hegarových

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista