youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
28.11.2018

Junioři poprvé padli

Další hrací víkend zamířili rožnovští junioři do Paskova, kde chtěli navázat na svou dosavadní neporazitelnost. Tomu však byl proti soupeř z Opavy, který přijel taktéž v silné sestavě a ukázal Rožnovu, že ne vše vychází podle plánu.

VS. 2:4
1. FBK Rožnov p/R   S.K. P.E.M.A. OPAVA (0:2, 1:1, 1:1)

K prvnímu zápasu nastopili rožnovští proti týmu S.K. P.E.M.A. OPAVA. Zápas začal v pomalém, ospalém tempu, které nevěstilo nic dobrého. Již krátce po začátku se hosté z Opavy dostali do dvoubrankového vedení, na které Rožnov dokázal reagovat až ve druhé části snížením. Obraz hry se však moc nezměnil a tak Opava znovu navýšila své vedení. Rožnovští dokázali v závěru pouze snížit na konečných 2:4 a připsali si tak první prohru v letošní sezóně.

Opava v utkání dokázala jako první tým v sezóně porazit Sršně

VS. 2:3
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.   1. FBK Rožnov p/R (1:1, 0:1, 1:1)

Druhý zápas proti Frenštátu se však nesl úplně v jiném tempu. Hrálo se aktivněji, v některých pasážích dokonce ve velmi svižném tempu. Byl to však znovu soupeř, který skóroval jako první. I díky nedisciplinovanosti některých hráčů musel hrát Rožnov mnoho minut v oslabení, které naštestí soupeř nedokázal potrestat a tak, těsně před koncem první části dokázal Rožnov vyrovnat. Na toto vyrovnání navázal chvíli po začátku druhé části Smékal a dostal tak Rožnov do vedení. Toto vedení se podařilo ve třetí části navýšit a soupeři z Frenštátu dokázal v závěru pouze korigovat výsledek a to i přes chybu rožnovského obránce, kdy pár vteřit před koncem namazal soupeři míček před vlastní bránu.

 

Stěžejní útočník Sršňů, Vláďa Chmelař, ohodnotil poslední výjezd: „Výjezd hodnotím tak 50 na 50. První zápas jsme se nebyli schopní probudit, byli jsme nedůslední v obraně, skoro jsme neběhali a dělali zbytečné chyby. I když se v druhé polovině zápasu naše hra zlepšila, soupeř zaslouženě vyhrál. V druhém zápasu jsme se „zbrchali“ a začali jsme být důslednější ve hře a dodržovat to, co máme hrát. Po vyrovnaném utkání jsme zvítězili a vezeme si tři body domů. Díky klukům za hru.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista