youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
29.11.2018

Elévové v Havířově opět těsně pod stupni vítězů

Na další letošní turnaj jsme vyrazili ve větší sestavě. Hráči totiž byli nominováni na základě aktivity a snahy na trénincích, s cílem o stmelení a sehrání se proti kvalitním soupeřům. Již během cesty bylo družstvo plné bojovné nálady a touhy po vítězství.

Dominik Vašek dokáže hrát velmi čistě a efektivně

VS. 15:12
PASKOV SAURIANS   1. FBK Rožnov p/R

Hráči se vrhli na soupeře s elánem a vervou, předvedli se řadou pěkných kombinací, ale nadšení nestačilo. Během touhy vstřelit branku zapomínali bránit a nevraceli se se soupeřem. V konečném důsledku rozhodovaly maličkosti a ještě nezkušenost malých Sršňů.

Tomáš Blinka vždy bojuje na 150%

VS. 10:12
1. FBK Rožnov p/R   1. FBC Karviná

S tradičně silnou Karvinou jsme hráli velmi vyrovnanou partii, kdy jsme v druhém poločase dokázali silnějšího soupeře i přes jeho velkou řadu nacvičených kombinací přehrát. Družstvo se ukázalo jako bojovné a po minulých výraznějších prohrách jsme hráli vyrovnanou partii, ale nám chyběla troška štěstí.

Karviná vyhrála i tentokrát, ale velmi těsně

VS. 9:10
FbK Horní Suchá   1. FBK Rožnov p/R

Horní Suchá nás na minulém turnaji porazila rozdílem jedné branky. Sršňata byla povzbuzena výbornou hrou z minulého zápasu a vedena touhou po vítězství a oplacením minulé porážky. Vrhla se do zápasu s plným nasazením a nedala v prvním poločase soupeři prakticky žádný prostor hrát. V druhém poločase se projevila menší vyrovnanost kádru a únava některých klíčových hráčů. V závěru zkusila Horní Suchá hru bez brankáře, která se nám málem stala osudnou. Přesto jsme zápas dokázali dotáhnout k vítěznému konci.

Největší radost z gólu Davida Procingera měla Hanka Semelová

VS. 15:21
1. FBK Rožnov p/R   TJ Slovan Havířov

Na velmi silný Havířov jsme si věřili a rozhodně jsme se ho nezalekli. Bohužel nacvičené herní kombinace a vyrovnanější soupiska byly prvky, na které jsme nedokázali zcela odpovědět. Přesto jsme nezanechali rozhodně špatný dojem.

V utkání se Slovanem Havířov se hráči neztratili

Dojem Zbyňka Macury, člena vedení rožnovského klubu: „Výsledkově se kluci začínají zlepšovat a je to vidět i na herním projevu. Sice ještě z toho nejsou samá vítězství, ale porážky už jsou spíše těsné, což je proti dvouciferným prohrám z úvodu sezóny velký posun. Věřím, že kalendářní rok 2019 bude pro elévy plný radosti a florbalových výher.

Ondra Bačík v souboji s jeden proti jednomu

V Havířově mladé Sršně reprezentovali:

Brankáři: Sven Hanslián, Jakub Semela
Hráči: Ondra Bačík, Tomáš Blinka, David Procinger, Hanka Semelová, Dominik Vašek, Lukáš Patočka, Matouš Kozel, Štěpán Baroš, Tomáš Bílský, Martin Křenek, Alex Kubín, Martin Novotný, David Karlík, Adéla Porubová.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista