youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
21.11.2018

Mladší žáci jako na houpačce. Ve Stonavě stříbro, nyní v Havířově bez získaného bodu…

Prakticky v plné sestavě, ale bez nemocných brankářů, se jelo na turnaj do Havířova. Opět s obrovskou podporou rodičů!!! Očekávalo se, že navážeme na  dobré výsledky z předchozího turnaje. Nepovedlo se a domů si vezeme čtyři prohry.

Závěrečné defilé

VS. 1:8
1. FBK Rožnov p/R   Florbal Exelsior Havířov

Po hrubých chybách našich hráčů jsme v prvním poločase darovali soupeři laciné vedení 0:5. Zlepšený výkon v druhé půli však vedl jen ke vstřelení čestného gólu Bedřichem Radilem ve spolupráci s ostatními hráči v útoku.

VS. 4:5
1. FBK Rožnov p/R   1. SFK Havířov modří

Proti dalšímu havířovskému týmu hráči začali ve vyšším tempu, aktivně napadali, bohužel nedokázali proměnit řadu šancí. Těsně před koncem se snížilo na 4:5 a odstartoval velký tlak Sršňů. Ani závěrečná power play však k vyrovnání nevedla.

VS. 1:9
1. FBK Rožnov p/R   FBC Vikings Kopřivnice

Od začátku utkání chyběla našim hráčům rychlost, bojovnost, podávali, až na výjimky, matný výkon. Zápas skončil vysokou prohrou, která se jen „učesala“ pouze čestnou brankou.

VS. 2:1
FbC Coyotes Jablunkov   1. FBK Rožnov p/R

Proti Jablunkovu, který mladší žáci na minulém turnaji porazili, si chtěli kluci napravit reputaci. Bohužel hráči pokračovali v matném výkonu z předchozího utkání a podařilo se vstřelit pouze jednu branku. A když v závěru zápasu Matěj Rebroš neproměnil nájezd, soupeř naopak vyrovnal a přišlo drama. Šťastnější nakonec byli soupeři, kteří nájezd nařízený třicet sekund před koncem proměnili. Tým tak musel i v posledním utkání skousnout porážku.

 

5 statečných, kteří vydrželi až do konce a přebrali ocenění za turnaj

Komentář Reného Hegara, zklamaného trenéra Rožnovanů: „Přání navázat na úspěchy z minulého turnaje se nenaplnilo. Výkon družstva musím označit jako nevýrazný, po většinu zápasů chyběla bojovnost, neplnily se obranné povinnosti a v útoku také žádný zázrak. Pouze ve dvou vyrovnaných zápasech se na konci zápasu hráči dostali do tlaku, ale nedokázali jsme jej přetavit v góly. Musím pochválit Šimona Sewiolu a Adama Hegara za odvahu stoupnout si jako hráči do branky a předvádět slušné výkony. Opět moc děkuji rodičům za pomoc s odvozem a za skvělé fandění i ve chvílích, kdy se klukům nedařilo.

Na čtvrtém letošním turnaji mladé Sršně reprezentovali:

Kamas Daniel, Baránek Dominik, Marinič Richard, Poruba Kryštof (C), Vojkůvka Josef, Tovaryš Daniel, Bernátek Alex, Hegar Adam, Sewiola Šimon, Dressler Otto, Rebroš Matěj, Radil Bedřich, Matějka Robin, Rozkošný Matěj a Vojkůvka Josef.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista