02.11.2018

Junioři se udrželi na špici

V této sezóně již třetí výjezd rožnovských juniorů směřoval do Orlové. Brzké vstávání a oslabená sestava napovídala, že juniory čekají těžké zápasy, které ještě zkomplikovaly výpadky časomíry.

Sestava Sršňů na zápasech

VS. 1:1
1. FBK Eagles Orlová   1. FBK Rožnov p/R (0:0, 0:1, 1:0)

V prvním zápase se rožnovští utkali s domácím týmem z Orlové. Ranní zápas začal ve velmi pomalém tempu, kterému nepomohly ani brzké potíže s časomírou. Nicméně po chybné rozehrávce domácích šel díky brance Chmelaře Rožnov do vedení. Toto vedení se bohužel nepodařilo udržet až do konce, když krátce po začátku poslední části se podařilo domácím srovnat a oba celky si tak ze zápasu odnesly po jednom bodu.

Mezi zápasy Sršni probrali vše v kabině

VS. 5:5
1. FBK Rožnov p/R   1. SC TEMPISH Vítkovice B (0:1, 3:0, 2:4)

V dalším zápase se Rožnov postavil B-týmu z Vítkovic, který do té doby ještě neztratil ani bod. Začátek se nesl ve svižném tempu a Vítkovice i díky tomu, slavily úspěch v podobě prvního gólu. To bylo však z jejich strany na dlouhou dobu vše. Druhá třetina se nesla ve znamení Rožnova, který zlepšil kombinaci a zaslouženě, nejprve vyrovnal a poté se dokonce dostal do vedení a to hned o dvě branky. V poslední části stačilo už jen udržet brankový rozdíl a Rožnov se mohl radovat. Bohužel se stal pravý opak a hned po několika vteřinách skórovaly Vítkovice, které se tímto probraly a vývoj zápasu znovu otočily ve svůj prospěch. Minutu a půl do konce již nebylo na co čekat a tak Rožnov odvolal brankáře. Hra v šesti se Rožnovu vyplatila a tak zásluhou premiérové trefy Tvarůžka srovnal na konečných 5:5.

Komentář Libora Ševečka, lídra obrany Rožnova: „Zápasy se mi líbily, protože i s oslabenou sestavou jsme byli schopni uhrát aspoň remízy. Jako obránce mě velice potěšilo, že až na několik chyb jsme bránili dobře a to i přes častou hru v oslabení.