youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
05.10.2018

Dorostenci doma nezklamali, ovšem na body to nestačilo

Pokud některá kategorie má letos mohutné doplnění, tak jsou to určitě dorostenci. Hned čtrnáct hráčů přešlo z kategorie starších žáků a doplnilo tak zbývajících pět dorostenců z loňské sezóny, kterou dorostenci korunovali ziskem bronzové příčky. O tom, že si vše ještě bude muset sednout se přesvědčili ve dvou domácích utkáních, kde sice Rožnov nebyl herně horším týmem, ale o jednu branky vždy vstřelil více soupeř.

Radost po vstřelené brance.

VS. 4:3
S.K. P.E.M.A. OPAVA   1. FBK Rožnov p/R (0:1, 1:1, 3:1)

V prvnim zápase sezony proti Opavě jsme doma začali s nadšením, ale trochu nervozně vedli jsme o gól, ale soupeři se podařilo vždy vzápětí vyrovnat a přes množství neproměněných šancí, které jsme měli, nakonec dokázal dát o ten jeden pověstný gól navíc. Byl to soupeř, se kterým se zdá, že i remíza by byla ztráta. Škoda.

 

VS. 2:3
1. FBK Rožnov p/R   FBC Ossiko Třinec (0:1, 1:1, 1:1)

Druhy zápas měl jiný průběh. Nastoupil na nás fyzicky i herně velmi zdatný tým Třince. První třetinu jsme stěží odolávali jeho náporu. Druhá a třetí třetina byla vyrovnaná, kdy jsme na hranici našich možností a s podporou našeho brankáře Radka Včelaře dokázali držet krok ,ale opět jsme prohráli o gól. Přesto tento zápas naznačil potenciál našeho mladšího týmu pro letošní ročník.

 

K utkáním se vyjádřil Richard Plandor, kapitán domácího týmu Sršňů: „Do začátku sezóny jsme vstoupili dvěma nejtěsnějšími prohrami. V prvním zápase s Opavou to zapříčinila především 3 vyloučení, ze kterých jsme dostali 3 góly. Třinec nás od úvodního hvizdu šokoval svou rychlou a důraznou hrou. Než jsme se jich chytili, prohrávali jsme 1-0. Nic nehratelného. Poté jsme sice vstřelili 2 góly, ale soupeř taktéž. Navíc jsme měli plno neproměněných šancí, které nás stály body. Příště se nám snad více poštěstí. Děkuji rozhodčím, hráčům i divákům…

Jiří Kloss, syn trenéra Přemysla, zastoupil v názoru na utkání svého otce: „Do prvního zápasu jsme se hodně těšili. Opaváci byli horší, avšak někdy zvláštní verdikty rozhodčího zápas otočily v náš neprospěch. Druhy zápas byl složitější. Avšak jsme se soupeřem drželi krok. Bohužel opět o gól.

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista