youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
01.10.2018

Medailové pozice mladším žákům zůstaly zapovězeny

Přestože měli svůj úvodní turnaj mladší žáci naplánovaný až na druhou polovinu října, dostali při neúčasti týmu Petrovic šanci již nyní. V nedaleké Kopřivnici však nepředvedli své maximum, proto čtvrtá turnajová pozice zůstává rozpačitou. Do dalších turnajů to je drobná facka, která jistě bude motivovat k další práci v tréninku.

Mladší žák, Šimon Sewiola

VS. 2:5
1. FBK Rožnov p/R   FBC Vikings Kopřivnice

Po prvním vyrovnaném poločase, kdy se kluci na hřišti teprve sehrávali, se ve druhém projevila loňská bolest, neproměňování šancí! Ani vynikající výkon Beáty v bráně nezabránil porážce.

VS. 2:6
PASKOV SAURIANS   1. FBK Rožnov p/R

V tomto zápase se kluci chytili a začaly padat i góly. Nejlepší hráč loňské sezóny Matěj Rebroš jich soupeři nasázel hned 5. Opět skvělý výkon Beáty, vytvoření nové obranné dvojice Radil, Hegar a výborná souhra dvojice Poruba, Rebroš, znamenaly první výhru v sezóně!

VS. 0:9
1. FBK Rožnov p/R   FBC DDM Srdcovka Český Těšín

S tímto soupeřem jsme dokázali držet krok pouze první poločas. V druhém začaly docházet síly a také frustrace z neproměněných šancí.

VS. 10:0
FbC KOVO KM Frýdek-Místek   1. FBK Rožnov p/R

Rychlý a dobře sehraný soupeř nás po celý zápas k ničemu nepustil a jen díky Beátě v bráně zápas neskončil ještě větším debaklem.

Trenér, René Hegar, k celému turnaji poznamenal: „Na turnaj jsme jeli jako náhradní tým za Petrovice, které se omluvily. Děkuji tímto rodičům a hráčům za sestavení týmu ve velmi krátkém čase. Turnaj ukázal, na čem musíme ještě zapracovat: Najít správné složení formací, zapracovat na kondici a střelbě.

Na 1. letošním turnaji mladé Sršně reprezentovali:

Beáta Chmelařová – Dominik Baránek, Michal Hanák, Adam Hegar, Jan Kaňka, Robin Matějka, Kryštof Poruba, Bedřich Radil, Matěj Rebroš, Pavel Firbach, Josef Vojkůvka a Šimon Sewiola.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista