youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
27.09.2018

Starší žáci nezklamali, body však nevezou

Úvodní dvojzápas starších žáků se odbyl v nedaleké Čeladné, kde se postupně nadějní Sršni utkali s Domaslavicemi a Frýdkem-Místkem. V obou utkáních tahali za kratší konec, nicméně dvoubrankové prohry byly po vyrovnaných utkáních.

Dalibor Chuděj ve snaze zblokovat střelu soupeře

VS. 7:9
1. FBK Rožnov p/R   SK Domaslavice (1:1, 3:6, 3:2)

V prvním zápase šlo o klasické oťukávání na úvod sezóny. Na klucích šla poznat trochu nervozita, ale musím uznat, že to z nich brzy odpadlo a hráli pěkný aktivní florbal nahoru dolů s mnoha šancemi. Bohužel po dvou hrubkách, které soupeř potrestal odskočil a tomu odpovídá i výsledek.
VS. 5:3
FbC KOVO KM Frýdek-Místek   1. FBK Rožnov p/R (2:1, 1:0, 2:2)

V druhem zápase jsem zpozoroval progres. Kluci se už tolik nebáli přistupovat aktivněji do soubojů, sbírat míčky a hrat s vytazenou obranou. Naneštěstí pro nás nám spadlo par rychlých gólů za sebou, rozhodčí nepodali úplně optimální výkon a jedno s druhým se na nás podepsalo. Dopriste máme rozhodne na čem zapracovat.

Komentář Zbyňka Macury, zástupce vedení klubu: „Sestavu starších žáků na tento turnaj doprovázel Jakub Kostelecký, člen „A“ týmu Rožnova, a nebylo pro něj jednoduché od začátku nastavit správný metr. Velmi mu pomohl René Hegar, trenér mladších žáků, který si tak mohl otestovat některé své naděje. Celkově kluci zahráli nad očekávání, protože po exodu starších hráčů do dorostu ve starších žácích je jen hrstka věrných. A to ještě obě utkání chytal hráč, mít v brance Martina Skláře, stále brankáře starších žáků, výsledky mohly být lepší. Přesto po turnaji od trenérů zaznívala spíše spokojenost a víra, že je od čeho se odrazit do dalších zápasů.

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista