youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
23.04.2018

Mladší žáci bojovali doma srdnatě a hrdě za Rožnov

Své poslední zápasy mladá žhadla odehrála na domácí palubovce, kde se utkala se čtyřmi těžkými soupeři. Přestože odehrála velice sympatickým výkonem celý turnaj, v nabité konkurenci to stačilo na bramborové místo. Mladé naděje tak zakončili svou sezonu a už se nemohou dočkat té následující…

Před utkáním je vždy důležité začít týmovým pokřikem!

VS. 0:5
1. FBK Rožnov p/R   1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

Hned první utkání narazili Rožnováci na těžkého soupeře a největšího aspiranta na celkové vítězství – Orlovou. Ovšem rožnovští hráči se nezalekli a nebylo znát, že by si dělali hlavu s tím, kdo je větší favorit zápasu. I přes prohru, kterou domácí obdrželi, podali velice dobrý výkon, který neodpovídal konečnému výsledku. Soupeř proměnil šance, do kterých se dostal, na rozdíl od mladých žihadel, ale takový je florbal.

VS. 2:5
PASKOV SAURIANS   1. FBK Rožnov p/R

I v druhém zápase Rožnov nepotkal jednoduchého soupeře, vždyť Paskov v sezóně několik turnajů ovládl, takže Rožnovští mohli na turnaji jen překvapit. A to se povedlo, kdy týmovým duchem dovedli zápas do vítězného konce. Hra se přelévala ze strany na stranu. Byl to velmi běhavý florbal, kdy každý chtěl dát gól právě do soupeřovy sítě. Rožnov však dokázal proměnit více šancí a hlavně s parádní oporou v bráně dotáhl zápas k vítěznému konci. Slovy trenéra Paskova: „Byl to především zápas brankářky Rožnova.

V bráně se mohli mladí Sršni spolehnout na Beátu

VS. 2:7
1. FBK Rožnov p/R   Florbal Exelsior Havířov Žlutí

Další těžký zápas vedle Orlové se spolufavoritem turnaje nedopadl dle představ domácích. Krutý výsledek pro snažící se Rožnov. Soupeř ukázal svou kvalitu a nechtěl zaváhat v cestě za zlatem. Rožnov i ve třetím zápase projevoval svou atraktivní hru, bohužel na soupeře, jako je Havířov, to nestačilo

VS. 3:3
FbC KOVO KM Frýdek-Místek   1. FBK Rožnov p/R

Překvapením turnaje byl Frýdek-Místek, který porážel na turnaji jednoho soupeře za druhým a chtěl tento turnaj zcela ovládnout. K tomu, aby se jim to podařilo potřeboval nad Rožnovem vyhrát nebo remizovat. Z tohoto důvodu měl domácí Rožnov o fanouška navíc a to celý tým Havířova, který nadějně čekal, jak utkání dopadne. Rožnov na svůj poslední zápas sezóny vletěl v plné síle a dal najevo, že to Frýdek nebude mít lehké. Atraktivní utkání plné emocí ovládli svou hrou domácí Rožnované. V celém zápase dominovali a hnali je dopředu jak fanoušci tak hlad po vítězství. Rožnov celou dobu vyhrával a Frýdek jen dotahoval skóre. Nejprve z 1:0 na 1:1, poté z 2:1 na 2:2. Mladé žihadla pár minut před koncem dokázala opět zvýšit na 3:2, ale bohužel soupeř měl v poslední minutě i poslední slovo a dokázal opět i potřetí dorovnat a utkání tedy skončilo remízou.

Eliška válela v zadních řadách celou sezónu, poslední turnaj nevyjímaje

Komentář Patrika Mikudy, celosezónního trenéra Rožnovanů: „Poslední zápasy v sezoně jsem si moc užil. Všichni hráči se zlepšili a zapracovali na sobě. Při posledních turnajích to konečně dokázali na hřišti prodat. Bohužel na poslední, a k tomu domácí turnaj, jsme dostali čtyři těžké soupeře, ale hráči se stali pro ně rovnocennými a nedali nikomu nic zadarmo. Na závěr chci všem hráčům za přístup, chuť se učit novým věcem a rodičům za ochotu pomoci poděkovat a především hráčům popřát, aby je všechny florbal hlavně bavil. To je nejdůležitější. Z toho pak pramení aspirace něco dokázat.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista