youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
02.05.2018

Rožnovské florbalové tábory budou v srpnu – tři turnusy!

V roce 2016 jsme tu měli prvotní pokus o rožnovský florbalový kemp a získali jsme spoustu zkušeností. Loni jsme již naplnili dva týdny, a protože se obsah i průběh příměstských kempů líbil, průběžně byl zájem o třetí ročník těchto kempů. Pro letošní rok jsme se rozhodli o další rozšíření, a to na tři turnusy. Vše lze vidět na letáku.

Florbalové kempy 2018

Jako už tradičně jsme si oblíbili areál ZŠ na Dolní Bečvě, která je nám schopna poskytnout nejen optimální halu i s florbalovými mantinely a příslušným vybavením, ale taktéž zajistit možnost stravování ve školní jídelně, či přilehlý venkovní sportovní areál, což je důležité pro kombinaci a variabilitu na kempu.

V hale se soustředíme na různé sporty, především však na florbal

 

Za příznivého počasí jsme i na venkovním hřišti

Každý turnus příměstského kempu je v trvání pěti dnů, tj. od pondělí do pátku. Pro děti je každodenně zajištěn pitný režim, občerstvení a na konci i odměny. Během kempu zažijí spoustu taktický i dovednostních tréninků v hale či venku, postaráme se u nich také o správnou regeneraci, a to nejen návštěvou vířivky, bazénu apod. Dítě na kemp musí mít především sportovní oblečení a obutí do haly i na venkovní prostory. Hokejka není až tak podstatná, tu dokážeme případně zajistit z vlastních zdrojů.

Děti si z tábora odnášejí odměny a dárky

Regenerace většinou probíhá na blízkém hotelu

Pokud chcete dětem zajistit spoustu zábavy během „florbalového“ týdne na příměstském kempu, jste na správné adrese. Stačí zaslat závaznou přihlášku na mail florbalového klubu v Rožnově pod Radhoštěm, tj. na 1fbkroznov@seznam.cz. Do přihlášky uveďte jméno a příjmení dítěte, datum narození, mailový a mobilní kontakt na rodiče a taktéž v jakých termínech může dítě kemp navštívit. My vám brzy odpovíme ;-).

Těšíme se nejen na vás, ale i na děti a doufáme, že společně o prázdninách zažijeme spoustu zábavy!!!

Kemp je pro všechny kategorie

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista