Chrást Daniel(G), Zapletálek Martin(G), Havlíček Ondřej, Bajgar Sebastian, Šmíd Michal, Dvořák Jakub, Házy Michal, Pokorný Aleš, Bouška Adam, Dřevěný Radek, Veverka Martin, Žůrek Michal, Zbořil Jan, Vancl Lukáš, Vrtěl Lukáš, Malásek Petr, Svoboda Alexander, Pollak Patrik, Liška Ondřej, Foret Tomáš

Jasný Jakub(G), Obšivač Marek(G), Zimmer Denis, Slovák Daniel, Hegar Patrik, Knebl Tomáš, Kostelecký Jakub, Krhut Petr, Viktořík Josef, Novosad Lukáš, Kittel Vladislav, Doležel Jan, Kratochvíl Lukáš, Žniva David, Kristek Filip, Štůsek Jakub, Barabáš Pavel, Červený Petr, Burýšek Petr, Dvořák Oliver

branky (asistence) Sokol Brno I EMKOCase Gullivers:
2.Dřevěný(Bouška), 8.Svoboda(Dřevěný), 13.Malásek(Házy), 24.Házy(Zbořil), 60.Bouška(Dřevěný)

19.Knebl(Hegar), 46.Viktořík(Krhut), 48.Viktořík(Krhut), 50.Viktořík(Krhut), 60.Doležel(Barabáš), 63.Viktořík(Kittel)

rozhodčí: Števček Petr, Števček Radek
vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 33

Rožnov vstoupil do zápasu vlažně a Brno od první minuty působilo organizovaněji a soustředěněji, bylo dříve u míčku a lepší v návratu do obrany, a tak se nikdo v hale nedivil, když to bylo v 13. minutě 3:0 pro domácí. První dvě branky padly, když si valaši špatně rozebrali hráče a soupeř přečíslení 2 na 1 zakončili s přehledem do prázdné branky. Třetí gól vstřelili domácí ze středu hřiště. Hosté dokázali v samotném závěru třetiny snížit z hole dorážejícího Knebla střelu Hegara.

V druhé třetině se hra vyrovnala a ani jeden tým si nevytvořil vyložené brankové příležitosti. Obě družstva dobře bránila a většina střel byla zblokována, statistika zaznamenala 5 střel Brna a 2 střely Rožnova, které prošly až k brankáři. V této části se jednou prosadili domácí a valaši tak vstupovali do třetí třetiny za nepříznivého stavu 4:1.

Tuto část hry ovládla dvojce Rožnova, Krhut s Viktoříkem, mezi 6. a 10. minutou vstřelili 3 branky, Krhut byl vždy nahrávačem a Viktořík střelcem branky. Brno tahalo za kratší konec, ale i tak si vytvořilo několik šancí, které vychytal dobře chytající Jasný nebo skončily na brankové konstrukci. V samotném závěru byl vyloučen Doležel a Brno šlo minutu před koncem opět do vedení. Rožnov zkusil hru bez brankáře a úspěšně, Doležel přesnou střelou odčinil své vyloučení a zápas pokračoval prodloužením.

Prodloužení se podle nových pravidel hraje 3 na 3 po vzoru NHL, ale florbal je jiný sport než hokej a tak většina týmu tohoto systému využívá ke hře bez brankáře a vytvoření hry 4 na 3. Rožnov vyhrál vhazovaní, odvolal brankáře, dvě minuty obléhal branku Brna až Viktořík zakončil svůj skvělý výkon nechytatelnou střelou pod břevno.

Pavel Barabáš a Josef Viktořík

Trenér Pavel Barabáš komentoval utkání takto: „Dnes proti nám stál zatím nejlépe připravený soupeř, který dobře využíval naše zaváhání, zejména máme problém s koncentrací a nadřeme se na branky, mimo dnešní třetí třetinu.