00:00, nástup brankáře, Fešar Tomáš - BÍL
05:00, stav 0:1, Kneblová Aneta (bez) - BÍL

08:38, stav 1:1, Žanta Vojtěch (Plandor Richard) - ROŽ
09:48, stav 1:2, Richtár Václav (Abík Tomáš) - BÍL
11:59, stav 2:2, Žanta Vojtěch (bez) - ROŽ

00:13, stav 3:2, Křenek Jakub (bez) - ROŽ
03:10, stav 3:3, Abík Tomáš (bez) - BÍL
03:44, stav 3:4, Richtár Václav (Hruška Vít) - BÍL
10:49, stav 4:4, Plandor Richard (Rumplík Daniel) - ROŽ
10:49, timeout - ROŽ

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sasín Roman, Siřinek Martin; diváků: 0; 55 min.
komentář:
První utkání sezóny se sehrálo proti týmu Bílovce, se kterým se mladí Sršni naposledy utkali v kategorii mladších žáků. Před zápasem trenér soupeře představil a bylo jasné, že půjde o kvalitní tým, který také nedisponoval širokou sestavou. Úvod utkání začal lépe pro hosty, kteří převyšovali Sršně svou aktivitou, díky tomu vyhráli první část zápasu 1:0. Od této chvíle převzal otěže zápasu Rožnov. Dlouho ale trvalo než se podařilo snížit, a když už se to povedlo, tak za minutu si vzal vedení na stranu Spartaku Richtár. Vteřinu před koncem druhé třetiny se povedlo Žantovi svou druhou brankou v zápase srovnat. Psychická výhoda byla na straně Rožnovanů a hned se projevila, stačilo třináct vteřin o vhazování a Křenek se nemýlil. O pár minut později přišla slabá půlminuta hry, výsledek? Bílovec opět vedl. Valaši si vytvořili do konce zápasu dostatek velkých šancí, využít se podařilo jen jedné, a tak se oba týmy rozešly s bodem do tabulky.

FBC Vikings Kopřivnice:
28 Mikušek Lukáš(G), 75 Grill Filip(G), 4 Monsport Vojtěch, 5 Kusz Tomáš, 6 David Jan, 8 Socha Robert, 9 Pečiva Martin, 10 Küffer Jakub, 11 Šimek Jiří, 12 Frýdl Vojtěch, 13 Michna Lukáš, 15 Holaň Ondřej, 17 Monsport Ondřej, 18 Hýnar Martin

08:38, stav 8:4, Holaň Ondřej (Socha Robert) - KOP

vyloučení: 2:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sasín Roman, Pavelka Karel; diváků: 0; 60 min.