05:39, vyloučení, Kufa Radovan - 2 min (901) - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
05:41, stav 0:2, Smékal Ondřej (bez) přesilovka - ROŽ
06:02, vyloučení, Heider Tomáš - 2 min (907) - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
08:19, vyloučení, Ševeček Libor - 2 min (901) - ROŽ
09:58, stav 0:3, Kloss Jiří (Ševeček Libor) - ROŽ
10:03, stav 1:3, Uwira Ondřej (Bada Dominik) přesilovka - S.K. P.E.M.A. OPAVA B

02:19, stav 2:3, Uwira Ondřej (Ševčík Tomáš) - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
05:56, stav 3:3, Oczka Petr (Bada Dominik) - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
07:34, vyloučení, Konečný Matěj - 2 min (901) - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
08:06, stav 4:3, Ševčík Tomáš (Stanke Adam) oslabení - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
10:31, vyloučení, Škrobák Jiří - 2 min (901) - ROŽ
11:55, stav 5:3, Křesťan Martin (Uwira Ondřej) přesilovka - S.K. P.E.M.A. OPAVA B

3. třetina
06:08, vyloučení, Uwira Ondřej - 2 min (902) - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
09:52, vyloučení, Ferenz David - 2 min (922) - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
09:52, timeout - ROŽ
10:27, timeout - S.K. P.E.M.A. OPAVA B
11:59, vyloučení, Ševčík Tomáš - 2 min (907) - S.K. P.E.M.A. OPAVA B

vyloučení: 6:2; využití: 2:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: Lepík Ondřej, Vráblík Matěj; diváků: 0; 66 min.
komentář:
První zápasy nové sezony jsou tradičně provázeny nervozitou a nesehraností, zejména, jsou-li v týmu noví hráči, kteří si na sebe ještě nestihli zvyknout. Připočteme-li k tomu neuvěřitelné množství střel, které letěly mimo bránu a spálené šance, které díky konečnému výsledku mrzí o to více, je průšvih na světě. Herně byli rožnovští dorostenci lepším týmem, ale právě chybky jak v útoku, tak zejména v obraně, je stály cenné vítězství. První třetinu vyhrál Rožnov poměrem 3:1, když využil jednu přesilovou hru a třetí gól přidal ve vlastním oslabení. Bohužel, druhá třetina rozhodla o celém zápasu. Díky "ne"důrazu před vlastním brankářem obdržel Rožnov celkem 4 branky, a protože se v poslední části již nezmohl na odpor, utrpěl v tomto zápase porážku.

1. SC Bohumín´ 98:
25 Mareš Jan(G), 4 Frycz Martin, 7 Lindovský Jakub, 8 Halva Dan, 10 Šimek Ondřej, 12 Sobalík Richard, 14 Baranec Matěj, 15 Kučatý Adam, 16 Šindelka Jakub

11:30, stav 8:1, Sobalík Richard (bez) - 1. SC Bohumín´ 98

vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Křivánek Lukáš, Staněk Břetislav; diváků: 0; 50 min.
komentář:
Druhý zápas, po pořádném rozboru a vyříkání, byl naprosto v režii Rožnova. Všechny třetiny vyhrál, bez větších problémů se prosazoval, i když si nadílku schovával až na poslední třetinu. Dost možná v sebevědomí hráčů hrál velký význam také fakt, že v loňském roce skončil Bohumín poslední, a tak si naši dorostenci na soupeře prostě věřili. Přesto se jedna malá chybka do hry vloudila. Půl minuty před koncem zápasu se soupeřům povedlo rychle rozehrát nabídnutou standardku, kterou naši borci díky velké nesoustředěnosti již neuhlídali a sebrali tak svému gólmanu možnost čistého skóre hned při úvodním výjezdu. Tato kaňka na radosti hráčů ale nic moc nezkazila a po zásluze si tak odnesli ze hřiště první 3 body do tabulky.